Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fogyás utáni arcplasztikához...

Fogyás utáni arcplasztikához melyik dokit ajánljátok, aki tud eljárásokat javasolni? Esetleg mehet TB-re?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

34 éves budapesti férfi vagyok.

Körülbelül 10 éve leadtam 80 kilogramm súlyfelesleget.

Utána nem sokkal sikerült TB-re megcsináltatni a hasplasztikát, és a férfi mellplasztikát.


Szuper jól éreztem eddig magamat az új bőrömben, de a kor előrehaladtával egyre kevésbé rugalmas az arcbőröm, emiatt pár év alatt hirtelen nagyon csúnya lett az arcom.

Sajnos a tokám úgy lóg, mint egy hatvan éves bácsinak, ezen felül a pofazacskóim is elég ráncosak, beesettek.


Szeretném megcsináltatni mindkét eltérést. Alapból az arcszerkezetem elég szabályos, sokan még kifejezetten jóképűnek is mondtak kb. 2 éve. Aztán hirtelen jött az arcbőr megereszkedése.


Elég sokféle technológiáról olvastam, a legfájdalommentesebbnek eddig az Ultherapy tűnt, de valószínűleg nem úszom meg vágások nélkül.


Légyszi ajánljatok olyan orvost, aki ki tudja nekem választani a megfelelő terápiát, vagy megfelelő műtétet.


Szívesen rászánok akár nagyobb összeget is, de talán a fogyás miatt akár TB-re is megoldható, de ez nem feltétel.


Köszi!


2018. dec. 25. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Azon nincs tb. En nemtudok ajanlani, mert elegge megnyult boron elegge ellehet baszni a kinézeten. Szoval nagyon vigyazzal, egy profi es nepszeru orvossal kell csinaltatni. Referenciakat kerj tole a megbeszelesen.
2018. dec. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!


Átgondoltam én is, valószínűleg nem olyan technológiát választok, ami vágással jár, hanem olyat, ami egy bőr alatti cérnaszállal kifeszíti a bőrt olyan helyen, ahol érdemes hozzányúlni.

2019. jan. 1. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!