Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 16 evesen 75DD a mellem,...

16 evesen 75DD a mellem, viszont nem tetszenek, ezert szeretnem kesobb megcsinaltatnI oket, viszont vekony alkat vagyok, lesz belole egeszsegugyi problemam?

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Fiatal vagy még, tanuld meg elfogadni önmagad.
2019. jan. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Fogadd el, más lány ölne ha csak B-s vagy C-s melle lenne.

Fiúk többségénél ez sokat nyom a latba, úgyhogy örülj neki:)

2019. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Persze, tanuld meg elfogadni magad, a hátfájást, a csorgó nyálú perverzeket...
2019. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Akkor el kell járni sportolni, megedzeni a hát, törzs izmokat, hogy elbírja a súlyt. Az utolsó meg nem mellméret függvénye, aki perverz az már egy büdös harisnyára is fel tud izgulni, nem kell neki 75DD-s mellméret.


De én nem gondolom, hogy rögtön a plasztikai sebészhez kell szaladni, csak mert valami nem tetszik a testünkön. Itt az oldalon sokan szeretnék ezt az utat választani, meg a genetikát felülírni, de az élet nem így működik.


Szóval sport, pl. úszás, és hát, törzsizmok erősítése.


Aztán ha 10 év múlva még mindig kényelmetlen, akkor el lehet gondolkodni mellkisebbítő műtéten. De én inkább ráedzenék, mert a sport, edzés amúgy sem egy elhanyagolandó dolog, mellméret ide vagy oda.

2019. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Felreertheto volt a kerdes. :)

Nem kisebbiteni szeretnem, hanem a formajan es a tapintasan valtoztatni es tudtommal ez csak implantatummal lehetseges - es arra ertettem, hogy mar “tul sok” lenne-e, illetve kialakulhatna-e miatta valami egeszsegugyi problema (mint pl. a hatfajas, most ez csak ritkan van.)

2019. jan. 3. 13:19
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Akkor visszatértünk az első válaszomhoz legfelül. ;) De ha nagyon nagyon, akkor szerintem szülés/szoptatás utánra hagyd, mert azután változik a mell. Nem feltétlenül mindenkinél, de alapvetően sokaknak megereszkedik kicsit.
2019. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne változtass semmit
2019. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16 évesen fogsz még változni magadtól is
2019. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!