Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Plasztikai műtétek

A kérdés

Anyajegy arcról eltávolításakor ugye nem kell levetkőzni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Anyejegy eltávolítás, kimetszés, öltözék, plasztika, plasztikai műtét

jan. 10. 08:40  Privát üzenet  

A válaszok
a burkát,csadort nem kell levenni, csak a nikábot, hidzsábot

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 10. 09:16 Privát üzenet
Nem kell ! Nekem pont a múlt héten vettek le a combomról ( ott nadrágot nyilván le kellett venni ) de egyébként letakarják azt a részt, ahol dolgozni fog az orvos, aztán leragasztják ha megvan. Pikk pakk vége lesz ! :)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 12. 20:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Anyajegy eltávolításakor lehet rajtam smink?
A kis melleim miatt, majd szégyelni fogok a barátom előtt levetkőzni, vagy egy strandra elmenni. Volt már valaki így? Mik a tapasztalataitok? 17/L
A grízek eltávolításakor mennyi idő múlva lesz szép az arcbőr?
Csúnya vagyok ezért nem merek levetkőzni mások előtt, küzd még valaki ezzel?
Kozmetikusnal arctisztitáshoz ugye nem kell levetközni?
Mennyire kell levetkőzni ezeknél a tetkóknál?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Plasztikai műtétek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!