Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Plasztikai műtétek

A kérdés

Mennyi lenne egy ilyen műtét, tb támogatja?

Ajak, és szájpad hasadékkal születtem.. Orrsövény ferdülés.. Stb

Mennyi lenne egy orrsövény műtét, és orr korrekciós műtét?

Keress kérdéseket hasonló témákban: száj, ajak, műtét, plasztika, heg, orr, orr sövény

jan. 13. 15:41  Privát üzenet  

A válaszok

Az orrsövény ferdülés korrigáló mûtét ingyenes!

Engem a Szent Imre kórházban mûtöttek pénteken orrpolipokkal és maximálisan elégedett vagyok! Szombat délelòtt meg már haza engedtek.

Kedves, aranyos nõvérek, türelmes, lelkes orvosok! Az étel sem volt rossz! Adtak eleget, éa finomat!

Nem kell mindent elhinni a magyar egészségügyrõl, amiket terjesztenek...

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 13. 16:08 Privát üzenet
Ja, és engem altatásban mûtôttek. Én neked is az altatásos mûtétwm javaslom!

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 13. 16:13 Privát üzenet
Mûtétet*

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 13. 16:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A TB támogatja az alabbu műtéteket? -orrsövényferdülés korrekció -orrtörés utáni korrekció -mindketto egyben. Melyik számít ful-orr-gegeszeti, es melyik plasztikai mutetnek?
A kancsalság elleni műtét érdekelne, mármint vannak-e feltételek? Támogatja-e a TB? Vannak-e mellékhatásai? És ha valakinek esetleg volt már ilyen műtétje, attól bármilyem...
A bölcsesség fog műtétet altatásban támogatja a TB?
Mit tehetnék ebben az esetben? Miért nem támogatja az OEP? (műtét)
A melleim miatt depressziós vagyok. Szoptatás után járok és ez egy katasztrófa. Hallottam egy olyat, hogy pszihológus által a tb támogatja a korrekciót. Ez még igy van?
Kancsalsági műtét mennyibe kerül? Van ahol ingyenes? Haveromnak mondju ka Tb támogatja, nálam is lehetséges lenne? 18/f

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Plasztikai műtétek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!