Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítás korrekciója...

Mellnagyobbítás korrekciója lehetséges így?

Figyelt kérdés
4 éve volt mellnahyobbításom. Nem izom alatt van. Ennek az a "következménye" h az implant ott van ahol saját,vagyis nálam elég távol egymástól. Szeretném majd úgy hogy közel legyenek egymáshoz és izom alatt. Ehhez új implant is kell vagy beteszik ugyanazt? Hogy megy ez?

2019. jan. 14. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
izom alatt sem lenne egymas mellett.. szerintem akkor is az eredeti “vonalat” kovetne.. de errol egy plasztikai sebesszel tudsz konzultalni... ja es biztos kicserelnek, elobb utobb ugyis ki kell cserelni. nekem izom alatt van es nekem is kimegy valamennyire oldalra.
2019. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erről az orvost kérdezd meg.

Mivel most mirigy alatt van nem lett hozzányúlva az izomhoz, csak be lett téve.

Izom alá tételnél vagy dual plane technikánál a mellizmot meg kell vágni és felszedni hogy alá lehessen tenni az implantot. Ha távol állnak egymástól az izmaid vagy a szegycsontod széles akkor távol fognak állni egymástól.

2019. jan. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!