Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Belevágjak? Vagy esetleg van...

Belevágjak? Vagy esetleg van ehelyett valami kevésbé drasztikus módszer?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,és a problémám az,hogy nagyon gyenge a kötőszövetem.Talán 4.-es koromban vettem először észre,hogy striásodok,és ez a mai napig elérte azt a szintet,hogy a felkaromtól kezdve egészen a térdhajlatomig mindenhol csíkos vagyok.Hozzáteszem,hogy régen több mint 90 kg voltam(pszichikai okok miatt)de pár éve leadtam 30 kg-ot.Az így is eléggé lóhó mellem még lógósabb lett,pedig csak 85/B-s.Igazából a mérettel nem lenne problémám,de a feszességével igen.Emiatt nem merek kialakítani párkapcsolatot,mert nagyon szégyenlem magam,nincs semmi önbizalmam,és szorongásos tüneteim vannak.Szeretném felvarratni a mellem,de nem tudom,hogy bele merjek-e vágni.Állami kórházban vagy magánklinikán érdemesebb e megcsináltatni?Esetleg van más módszer a feszesítésre?És a striákat,hogyan tudnám halványítani?(tisztában vagyok vele,hogy eltüntetni nem lehet)
2010. jún. 29. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Szia! Szerintem igenis merj belevágni! Én nagyon plasztikaellenes vagyok, de ez olyan helyzet, ahol meg tudom érteni, hogy miért szeretnéd, nem azért, hogy a melleid a nyakadból nőjenek ki, mint a hülye szilikonos p.csáknak. Szerintem ugyanúgy megcsinálják állami kórházakban is, és ahogy olvasgattam, a minőség sem rosszabb. A striákra vannak különböző krémek, amik sajnos szerintem semmit sem érnek, várni kell, és haványodik, mást nem nagyon tudsz tenni.
2010. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
plasztikai sebész, vagy pszichológus. A döntés a tiéd.
2010. júl. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
figyeld kislány megértelek téged és tényleg egy napig gondolkodj el rajta, hogy befeküdnél-e a kés alá,de hülye vagyok biztos már ezerszer is átgondoltad!voltak olyan műsorok a csatornán ahol lelkileg megtört hölgyeknek segítenek, mert nincsenek ki békülve a testükkel és én most nem magyarokra gondolok, mert külföldön sokkal több pénzt bele fektettek..na de mindegy és ott is voltak olyan hölgyek akik megcsinálták a mellüket meg mást is,de amikor a végén meglátták az eredmény a mellükre olyan büszkék voltak, hogy sírva fakadtak még én is otthon,mert láttam a szemükben, hogy Nőnek látta magát!:)
2010. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!