Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szem alatti feketeség eltűntet...

Szem alatti feketeség eltűntetése: létezik rá valamilyen szépészeti beavatkozás vagy műtét?

Figyelt kérdés

Nagyon fekete a bőrőm a szemem alatt, és ez egyre jobban zavar. Nem táskás, nem is beesett, meg nem is püffedt, egyszerűen csak fekete. Ennek nem egészségügyi okai vannak, hanem genetikai, apámnak is ilyen. Sajnos ront a helyzeten, hogy elég fehér bőrű vagyok, így jobban kijön. Erre tesz rá még egy lapáttal az, hogy rövidlátó vagyok, és kontaktlencsét nem tudok hordani tavasztól őszig az allergiám miatt, így ebben az időszakban szemüveges vagyok, ami még fókuszba is helyezi a szemem.


Ilyen krémek is hasonló dolgok nem jók, drasztikus megoldásra van szükségem, mert a probléma is súlyos.



2019. febr. 3. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Biztos nem vitamin vagy alváshiány?


Vannak bőrfehérítő krémek, külösen indiában és az afrikai etnikum egyes részei között elterjedtek, rasszizmus hatására. Nem ajánlom mert nagyon csúnyán károsíthatja a bőrt, a szemed köré azt meg külösen ne mert ha belemegy ki tudja mi lesz.

2019. febr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!