Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Anyajegy eltávolítás mellkasró...

Anyajegy eltávolítás mellkasról? Nagyon csúnya lesz a heg?

Figyelt kérdés

Van egy anyajegyem a mellkasomon, nem mondanám nagynak, csúnyának se, igazából egy szimmetrikus kisebb-közepes méretű anyajegy. Nekem nem tetszik, mert a dekoltázsom fölött van kb 4centivel, nagyjából középen, ahol elég vkény a bőr. Voltam vele bőrgyógyásznál (állami), és a doktornő szerint semmi okom leszedetni, mert "nagyon békés" és a heg rondább lenne sokkal mint maga az anyajegy. Ezzel beparáztatott, pedig rendes plasztikai sebészhez mennék vele Bp-en, de szerinte attól még ugyanúgy hegesedhetne.

Szerintetek igaza van, vagy csak rám akart ijeszteni? Valamint ha tényleg látszana a heg, akkor utána a hegkezelés mennyire tüntetné el?



2019. márc. 7. 19:51
 1/10 A kérdező kommentje:
*vékony a bőr
2019. márc. 7. 19:52
 2/10 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Lézerrel szépen el lehet távolítani.
2019. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 úgy hallottam pont a vágás a kíméletesebb, mert a lézér elvileg roncsolja a szöveteket. Nem tudom ez mennyire igaz, mindenképp konzultálok majd egy plasztikai sebésszel.
2019. márc. 7. 20:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vágtak pont a szemem sarkába volt egy hatalmas anyajegy ami befele nőtt.

20 évvel ezelott.

Egy pici nyima van, de inkabb ez mint az anyajegy.

2019. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
A bőrödtől függ. Nekem a vágás nem lenne jó, mert hajlamos vagyok kleoidos hegesedésre.
2019. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 jó hogy ezt említed, hogy derült ki?
2019. márc. 7. 21:01
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi amúgy a válaszokat!
2019. márc. 7. 21:02
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem éranyajegy volt a mellkasamon ami elég nagy volt(borsó nagyságú kb 5mm átmérőjű) ráadásúl még ki is állt elég rendesen. Lézerrel eltávolították és azóta kb semmi nem látszik. Én inkább a lézeres eltávolítást ajánlanám de megkérdezheted bőrgyógyásztól is.
2019. márc. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Bárányhimlő hegem lett kleoidos. Nyáron szedetem le lézerrel.
2019. márc. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, a bőrgyógyász is jó ötlet. A nyár letelte után rögtön le szeretném szedetni, most így tavasszal nem igazán.
2019. márc. 8. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!