Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Anyajegy eltüntetés? (többi lent)

Anyajegy eltüntetés? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom hogy hogyan is fogalmazzam meg azt amit meg szeretnék kérdezni.

Esztétikai okokból szeretném levetetni az egyik anyajegyemet. Kicsit kiálló, barna és az érdekelne hogy ha levágatom vagy lelézeresztetem onnan akkor utánna bőrszínű lesz a helye?

A válaszaitokat előre is köszönöm.



2019. márc. 21. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem kivágták. Pici heg van a helyén, olyan árnyalatú mint a karomon az oltás helye. 1-2 árnyalattal világosabb a bőröm azon a ponton.
2019. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És valahogy máahogy nem lehet úgy eltüntetni hogy végleg eltűnjön?
2019. márc. 22. 05:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem kimetszettek kettőt a hátam bőréből. Azok nem álltak ki, szóval kicsit igen, de nem ilyen gömbölyű bibircsókos púpok voltak.


Nekem elég nagy sebhely lett utána. Ugynevezett "keloidos heg" keletkezett ott. De inkább szedesd le, az sokkal kevésbé csúnya ha világosabb ott a bőr, mint hogy egy nagy szőrös ótvar éktelenkedjen. Főleg ha a szádon van!

2019. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem az orromon volt anyajegy még 10 évvel ezelőtt,kb 16 évesen realizáltam,hogy úgy nézek ki,mint a banáyk a mesében....lézerrel szedték le,egy picike mélyedés maradt utána. Nem olyan vészes,ezerszer szebb mint az anyajegy. Meg tudtommal lehet heget eltüntetni ,de én nm jártam utána annyira nem zavar a pici mélyedés..
2019. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én az arcomrol szeretnék 3-mat,de a magán nagyon drága 60000 ft-ot mondtak,sztk-ba meg azt mondták ne menjek,mert gagyi es sok a várakozasi idö..van ötlet??uzibe is jöhet
2019. ápr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia,szerintem utazz le egy kisebb városba,ott ezerszer olcsóbb minden. Itt pesten én is csak ilyen baromi drága magánorvsokat láttam,de fogdokitól kezdve minden 2-3x drágább itt. Én NYíregyházi vagyok ott a fogtömés sosem drágább 10-12ezernél,és ez kb a legelitebb hely,míg Pesten már láttam nem egyszer olyat is,hogy 30ezer.

De a bőrgyógyász is pont msotanság kerestem itt anyajegylevétel miatt és ilyen 40-100ezrek,Nyíregyen meg 10ezer kb..

2019. ápr. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!