Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Awil Matanus plasztikai...

Awil Matanus plasztikai sebeszrol mi a velemenyetek? Volt mar nala valaki barmilyen muteten?

Figyelt kérdés
Mennyire vegzett jo munkat?

2019. ápr. 9. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Lèpj be facebookon a plasztikai sebészet csoportba. Nagyon nagyon sok info van róla. Elég vegyes...

Van aki agyon dícséri, van aki messziről kerüli. Szépek a munkái így képek alapján. Vannak elrontottjai is.

Engem nem ő műtött.

2019. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom neked! Ezzel rengeteget segitettel, nem tudtam hogy van ilyen csoport.
2019. ápr. 9. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit. A csoporton belül a keresőbe írd be a nevét és rengeteg infot kidob róla.
2019. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én nem ajánlom..gyors és felületes...egyszer voltam nàla szájfeltöltésen mondanom sem kell elég gyatra lett el is mentem utána fél évre rá máshoz,hogy javítsa ki...szerintem aki nem végez minőségi munkát egy ilyen egyszerű dologban akkor a műtétek teren sem..sok rosszat hallottam róla ismerősöktől is,persze van olyan,aki ajánlja,de ha kicsit magasabb az igény szinted ne hozzá menj...
2019. ápr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fejlemeny: azota voltam a doktorurnal es nagyon kedves volt :) illetve neztem tole munkakat, gyonyoruek voltak. ajanlom mindnekinek
2019. máj. 8. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!