Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha 21 évesen nincs semmi...

Ha 21 évesen nincs semmi mellem, megcsináltassam? Te mit tennél? Valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Nem a formája a problémám (nincs formája olyan kicsi LOL), nem is az ,hogy kicsi hanem , hogy egyszerűen nincs. Nézegettem hasonló kérdéseket és sokan nem tudják, hogy mit is jelent, hogy kicsi. Szinte semmi, de tényleg. Még a push-up sem segít meg semmi ilyesmi mert nincs mit feltolnia. Nem tudom, én így nem érzem nőiesnek magam. Eléggé vékony/deszka alkat vagyok, hízni nem tudok. A műtétektől meg minden ilyesmitől félek, de sokszor elgondolkozom, hogy jobb lenne túlesni rajta. Pedig nem is igazán tetszenek a műtét utáni eredmények sem, de mégis azt gondolom, hogy még az is jobb mint ez, a semmi..legalább lenne..

Hogy lássátok: kb ilyen [link]



2019. ápr. 9. 23:02
1 2
 1/16 Metionin ***** válasza:
88%
Hát nekem ennél talán icipicit nagyobb, az is azért mert alatta az izom megnőtt. Sport előtt ekkora volt. Alakra is kb. ilyen vagyok. Én szeretem hogy ilyen kicsi, a nagy melleket mindig is ijesztőnek találtam. De ha téged zavar és úgy érzed hogy egy műtét megnyugvást hozna, akkor azt mondom hogy csináltasd meg. Ha nekem lenne olyan testrészem amivel nem lennék elégedett, pl. fül, orr, akkor igen megműttetném. Amúgy egy B-s mellet szerintem elég szépre és természetesre tudnak csinálni, csak jó szakember kell hozzá. Keresgélj, aztán ha úgy van, menj el egy konzultációra, az nem kötelez semmire de elmondanak mindent a műtétről és el tudod dönteni hogy tényleg akarod-e.
2019. ápr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszik a vékony, balerina testalkat más nőkön (és magamon is imádnám, ha ilyen jutott volna), ahogy a pici mell is. Nekem sajnos nagy van, semmi előnye nincs.

Én nem nyúlnék hozzá, az biztos, de megértem, ha más nem elégedett vele, és nagyobbat csináltat. Nem látok benne semmi elítélendőt.

2019. ápr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Nekem ettől egy picit nagyobb volt, egy push up melltartóval egész tűrhető is, de nyáron a strandon meg nagyon zavart, h pici. Mindenki mondta h várjak a műtéttel, mert szülés/szoptatás után lehet, hogy megnő. Terhesség és szoptatás alatt valóban nagyon nagy lett, de amint abbahgytam a szoptatást, össze is esett. Még kisebb lett, mint előtte. Így nem volt kérdés, hogy megcsináltatom.

Ma vagyok 6hetes, és nagyon nagyon boldog vagyok. Nagyon tetszik az eredmény, minden szenvedést és fájdalmat megért. Azt mondom, ha erős az elhatározásod, akkor vágj bele. Viszont ha félsz vagy vannak kételyeid, akkor semmiképp. Van olyan orvos, aki meg sem műt, ha nagyon félsz.

2019. ápr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

Minek? Miért akarsz elérni egy okyan ideált amire semmi szükség?

Egy emberben rengeteg értékes dolog van a melleken kívül.

Amúgy meg olvasd el az alábbi cikket ha tudsz angolul:

[link]

2019. ápr. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Ami a képen látható, az teljesen jó, szoptatásra és szexre is alkalmas. És ennek a hordására készült fel a tested. Azt ugye tudod, hogy ha egy műtéttel megváltoztatod a felsőtested súlypontját, azért örökös hátfájással is fizethetsz? Gyógymasszőr vagyok, jöhetsz utána hozzám kezeltetni. :-) Jó vagy úgy, ahogy vagy, a nőiességet nem a kosárméret okozza, hanem belülről sugárzik.
2019. ápr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

én 20 vagyok, kb ugyanígy nincs mellem (ezek nem kicsi mellek, ezek nem léteznek), én gyűjtögetek a műtétre egy ideje (kár hogy lassan megy, de nem baj, ha csak 40 évesen lesz is meg, amikor már rég késő, én akkor is megcsináltatom)

hányok tőle amikor azt mondják, ez is szexi... ez a pedofília előszobája, a tízéves unokahugom néz ki így, számomra egyértelmű, hogy előbb műtettek, és a szex majd utána jöhet, egy felnőtt nő testében.

2019. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
100%

Ha ekkora mellem lenne megcsináltatnám.

Nekem kicsi a mellem, de bőven van mit rajta fogni/nézni. De nekem az sem tetszik, pedig mások szerint nincs vele nagy probléma..

2019. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nekem igazábol még a képen lévötöl is kisebb, csak ez volt a legkisebb amit találtam hirtelen. Szoval képzelhetitek.

Én is ugy gondolom ahogy a 6-os. Ilyen "mellel" gyerekesnek hat a test. Nincs is semmi önbizalmam ahhoz h ismerkedjek, ha odajutunk ugyis csak csalodás lenne. Én nem szeretném nagyra csináltani, nekem a mások által kicsinek nevezett méret is elég. Csak legyen valami.

2019. ápr. 11. 19:49
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
reddit tinytits-en van egy csomó kis mellűs kép láthatod, hogy milyen szépek és milyen magabiztosan viselik, akkor te miért ne tudnád?
2019. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
Drága kérdező, hidd el, hogy a férfiak átlátnak a ruhán. Mire odajutsz, az a férfi már tudni fogja, mekkora a melled, és téged választott.
2019. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!