Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Formás kis mellek, de hozzá...

Formás kis mellek, de hozzá “csúnya” mellbimbók?

Figyelt kérdés

(Aki trollkodni jönne ide, kérem, ne is pazarolja az idejét...)


Sziasztok!


Sportosan vékony, középmagas lány vagyok, kis mellekkel (75/B). Nem mondom, hogy nem lenne több önbizalmam nagyobbakkal, de már megbarátkoztam a sajátjaimmal, mert legalább kerekek.

Ha már ennyi jutott, legszívesebben nem is viselnék melltartót, viszont itt van a bökkenő: az én melleim nem úgy mutatnak a pólók, felsők alatt, mint más kismellű lányoké. [link]

Az én mellbimbóim laposak, alapból nem emelkednek ki, ezért számomra ronda látványt nyújtanak...


Vab olyan köztetek, akinek hasonló a problémája? Sok mellműtött nő nem hord melltartót, az implantátumok hatással vannak a mellbimbók állására is?



2019. máj. 15. 23:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Más csajok azon problémáznak, hogy nem mernek melltartó nélkül kimenni a utcára, mert a mellbimbójuk kiemelkedik a pólón keresztül.

Semmi baj nincs a lapos bimbókkal!

2019. máj. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Persze, ez olyan, mint amikor a göndör hajúak egyeneset akarnak, és fordítva... Tudom, vannak ennél sokkal, de sokkal fontosabb dolgok, súlyosabb problémák. A napokban előjött Balázsék reggeli műsorában témaként, és eszembe jutott. Mindenesetre valahogy én akkor sem tetszem magamnak így - de ennél nagyobb gond ne legyen!
2019. máj. 16. 00:18
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencsed van, ket ev mulva kinovod ezt a problemat, ha nem, segit egy pszichologus.
2019. máj. 16. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
A gyogymod, nezz kevesebb tv t.
2019. máj. 16. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Nincs ezzel semmi baj. Alapból majdnem mindenkinek lapos. Amúgy ha aktsz bele piercinget akkor folyton állni fog es kiemelkedik. Tapasztalat. 23L
2019. máj. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nagyon zavar, létezik felhelyezhető szilikon mellbimbó, a "szúrósabb" felsőkért :)
2019. máj. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a hülyeség?

Férfiként írok, de így is látom hogy hülyeséget írsz és nem trollkodok. Senkinek ismétlem senkinek nem kemény állandóan a mellbimbója. A mellbimbó inger hatására keményedik meg, lényegében mint amikor fázol és látszanak a szőrtüszők.

Az pedig hogy belapul... hát az emberek jó részének belapul, mivel nem kemény testrészről van szó.

2019. máj. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

ui: a fázást csak példaképp írtam. Ez lehet szexuális inger stb.

Valamint, vannak óriási szilikonmellű nők akiknek kb eltörpül a mellbimbója a melle mellett. Tehát azoknak sem lesz olyan amire te gondolsz.

2019. máj. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

3-as: Ebben a tekintetben nem érzem szükségét pszichológus segítsénének. Ez még mindig egy olyan felület, ahol BÁRMIT meg lehet kérdezni.

4-es: Egyáltalán nem nézek tv-t, ami persze nem egyenlő azzal, hogy “normálisabb” tartalomhoz jut az ember más csatornákon. Mint fentbb írtam, reggeli rádióműsorban ez volt a téma, és magamra ismertem a problémával.

5-ös és 6-os: Köszönöm a tippeket! :)

7-es: Tanultam, tudom, és egészségügyi főiskolai végzettségem is van, ahol nem kis részben érintettük az emberi testet, mint témakört. Az általános funkcionális igazságok mellett az is igaz a mellbimbókra, hogy többféle típus van, mondhatjuk, hogy a nagy hasonlóságban pont az egyediség érvényesül - mint szinte mindenben.


Engem zavar, hogy kicsik a melleim, de mellette a mellbimbóim formái elrontják az összképet, így mégis melltartót “kell” hordanom. Ennyi. Másokat a péniszük alakja frusztrál, és lehetne sorolni.

A tippeket köszönöm, a többiek mérgelődése és kiakadása pedig felesleges: nem ér ennyit. ;)

2019. máj. 17. 00:32
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Csajeee, én örülnék, ha legalább ekkora mellem lenne. :'D Az én a-s méretemmel mit szóljak? :( A b amúgy átlagosbak számít, nem kicsinek. Ne aggódj.
2019. máj. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!