Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miben változtatta meg az...

Miben változtatta meg az életed a mellplasztika? És ilyen esetben megcsináltassam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy mennyire pozitívak a tapasztalatok mellplasztika terén? Megbántátok-e a műtétet? Milyenek voltak az első napok?

Nekem aszimmetrikus melleim vannak, nagyon szempetűnő, és normális melltartót sem tudok hordani... utánajártam, ilyen esetben már LEHETSÉGES(de nem biztos) hogy tb-re megcsinálják.

Nem érzem jól magam a bőrömben, mert az aszimmetria mellett még aránytalanul kicsik is a testalkatomhoz képes.Nem tudom magam elfogadni így, undort érzek fürdés közben is.

Szerintetek megpróbàljam?



2019. máj. 17. 10:34
 1/6 anonim válasza:
86%

Próbáld meg! Valoban eleg nehezkesek az elso napok, de tulelheto. Megvaltozik a kozerzeted, az elet ugyan olyan mint volt csak egy aranyosabb testalkattal es tobb onbizalommal fogsz majd elni.

Az elsö napokban mindenképpen legyen melletted valaki aki segít ugyanis a mellmagassagodnal feljebb nem emelheted a kezed es 2-3 hetig 2kg nehezebbet nem emelhetsz.

En egyaltalan nem bantam meg. 22\N

2019. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 qborka ***** válasza:
83%

Ha undort érzel fürdés közben, mindenképp csináltasd meg.

Nekem novemberben lettek felvarrva a melleim, mi ndig nagy volt, már meg voltak ereszkedve, most már szépnek tartom én is. Drága volt, utána kicsit kellemetlen/kényelmetlen volt bizonyos mozdulat. A műtét másnapján azt mondtam, hogy soha többet... Most viszont már úgy gondolom, ha megint megereszkedik, nem fogom halogatni. Ha még a TB is fizeti, ne halogasd.

Viszont azt is el kell mondjam, hogy kizárólag a mellplasztikától nem lettem 100%ig elégedett magammal.

2019. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

3 hónapja volt mellnagyobbításom. Imádom! Minden ugyan olyan, nem is érzem, hogy vannak, sokszor el is felejtem, csak ha tükörbe nézek akkor jut eszembe. Olyan, mintha mindig is az enyémek lettek volna. Nem nehéz! Pedig mindenki azzal riogatott, hogy húú majd biztos nagyon nehéz lesz a súlya miatt meg stb.

Műtét után kb az első 4 nap volt borzalom. Akkor azt mondtam, hogy egy állat vagyok, hogy én hülye hogy tehettem ki magam ennek, hogy beteget csináltam magamból és soha-soha többet nem fekszem kés alá! Egy hétig itthon volt velem a párom, segítség kellett kb mindenben. 4 napig egyedül fel sem tudtam kelni az ágyból. De utána napról-napra egyre jobb lett, és 2 hét után már szó szerint semmit nem éreztem.

Fantasztikus érzés, hogy bármit felveszek jól áll rajtam, hogy elmegyek melltartót venni és mind tökéletesen áll, hogy végre van rám való bikini felső és hogy életemben először alig várom a strand szezont!

Én mindenkit csak bíztatok, akinek ez nagy álma és van rá lehetősége, hogy vágjon bele! Az a pár nap fájdalom nagyon megéri!

2019. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon sokáig halogattam rég meg kellett volna csináltatnom...A műtét utan nem kőnnyü, nagyon tehetetlen az ember lánya kb.egy hét ,aztán minden jobb..Életem egyik legjobb döntésének tartom.
2019. máj. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

En is banom, h sokaig vartam vele. Keress egy jo orvost, jarj utana alalposan, es ne sajnald a penzt.

Imadom a gyonyoru melleimet😁

Sok sikert!

2019. máj. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Ne félj belevágni! Nekem a mellnagyobbítás teljesen visszaadta az önbizalmamat! Újra merek fürdőruhában lenni és megszerettem önmagam. Én is sokáig halogattam, de aztán rátaláltam Dr. Tóth Andrásra, aki nagyon kedves és emberséges orvos, emellett jól is dolgozik.

Megváltoztatta az életem!

Dr. Tóth András elérhetőségei:

[link]

2019. jún. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!