Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik tripla szemhéj?...

Létezik tripla szemhéj? Esetleg Ázsianál? Vagy az csak műtéttel lehetséges?

Figyelt kérdés

2019. jún. 26. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mifelénk az ilyet szarkalábnak hívják, kor előrehaladtával bármely etnicitás rendelkezhet hetvenkét réteg redővel a szemhélyán. A jelenség megtekinthető bármely nyugdíjas otthonban vagy hétvégente a piacon.
2019. júl. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fiatalra ertem 20-on evésre...
2019. júl. 1. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, a monolid az az, amikor nincs bemélyedés a szemhélyon, a bőr ráesik a pillákra és nyitott szemmel is gyűrődés mentesnek, simának hat...ez tipikusan ázsiai jellegzetesség, de előfordul pl inuit stb genetikánál is.


A dupla szemhély meg az amikor a szemgolyó körül van az a becsípődött bőr. A legtöbb fehés és afrikai hátterű szem ilyen.


Ha az illető nem ráncos ősöreg, miért lenne két ránc a szemén? Hacsak nincs valami árpája amitől kétszer gyűrődik be...egyébként mitől lenne olyan?

2019. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mivel lattam olyant hogy vannak ilyen plasztikai (dupla szemhéj) munkák meg triplát is lattam de ott meg az a cél hogy ezt a plusz réteget eltüntessék vagy kiegyenlitség
2019. júl. 3. 11:10
 5/7 anonim válasza:
Én most vettem észre magamon, hogy az van, nem tudom miért, mikor, hogyan került oda, de létezik sőt nekem kifejezetten tetszik. Remélem nem minősül ráncnak, mivel 18 éves vagyok és ápolom a bőröm
2021. ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ős rági kérdés azóta kicsit utána néztem ":D

nem kell aggódni csak extrém eseteknél kell kicsit megmetszeni idősebb korra de ha ápolod akkor ez a ritkább eset nagyon kicsi esélyre megy

és igen nem épp csúnya sőt még vonzó is lehet

2021. ápr. 15. 02:33
 7/7 takácsimre86 válasza:

Persze, hogy létezik.

Ennek semmi köze a szarkalábakhoz meg az öregséghez. Akinek van, annak 20 évesen is van, akinek nincs, annak 80 évesen sem lesz.

dec. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!