Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kit ajánlotok, dr. Csuha...

Kit ajánlotok, dr. Csuha Lajos vagy dr. Karvász Tamás plasztikai sebészek közül? Mellnagyobbítás.

Figyelt kérdés

Mindkettőnél jártam már konzultáción, úgy két hónapon belül el kéne dönteni melyikük mellett teszem le a voksot.

Karvásznál lehet választani olyan implantátumot, ami a női test pontos mozgását követi(kerek forma megtartását fekvő helyzetben és a természetes csepp forma felvételét, amikor függőleges pozícióba kerül a felső test), alkalmazkodik a mell természetes formájához, ebben a fajtában rugalmasabb és puhább gél van. Motiva Ergonomix az implant márkája, erről a típusról is szeretnék tapasztalatokat..?

Csuha doktor nem tért ki részletesen az általa használt implantátum fajtájára, tulajdonságaira, időszűke miatt már nem akartam erre részletesen rákérdezni..Akik nála csináltatták mik a tapasztalatok, milyen típussal dolgozik és az van olyan természetes hatású, állagú mint az utóbb említett Motiva Ergonomix??

Mennyire vagytok elégedettek a munkáikkal, azt kaptátok teljes mértékben amit vártatok?

Köszönöm!!!



2019. júl. 17. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
10%
Ha meg nem dontottel: Csuha dokit ajanlom. Parom melleit o varazsolta ujja. Azota naponta 3-4 egyuttlet garantalt ;)) :D
2019. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Dr.Csuha Lajost ajánlanám én is ...tapasztalat.. engem is Ő műtött.
2019. szept. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!