Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik olyan száj nagyobbítás...

Létezik olyan száj nagyobbítás, ami nem csinál nagy kacsa szájat, hanem csak egy picit lesz tőle nagyobb?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 13:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
persze, ez csak a kollagén mennyiségétől függ, lásd pl. Zimány Lindáét.
2010. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Akkor jó! :) Mert, ha szájplasztika kerül szóba mindenkinek az a nagy túl plasztikázott száj jut eszébe.

Nekem sajnos elég pici szám van és tényleg csak egy kicsit szeretnék nagyobbat, hogy esztétikusabb legyen.

2010. júl. 11. 13:58
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mértékkel szép lehet.
2010. júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
de ne feledd, hogy csak fél évig jó, utána felszívódik, ismételni kell.
2010. júl. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Körülbelül mennyibe kerül? Fél évente kicsit húzós lenne.:S Mondjuk, ha mégsem tetszik az eredmény legalább nem kell életem végéig együtt élnem vele...:)
2010. júl. 11. 15:23
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

A dokitol is fugg, hogy hova adja be az injekciot. Azert leszz soknak kacsaszajuk, mert a szaj konturjara lett rakva a szer. Sokkal szep ha csak a husos reszben van rakva. A konturba csak akkor kell, ha nagyon egyetlenek, vagy ki kell tomni a rancokat.

Ennekem Aquamiddem van, ot es fel eve. !cl $1000 de de majdnem hogy orokos. Eloszor egy Restalyne-t probaltam dokival, lattam hogy tudja munkajat igy meg mertem probalni az Aquamid-et. Nem tudom M.O. hasznaljak e.

Masik megoldas. Egyszeru etkezo glycerinnel kend szadat. Reggel, es mondjuk ugy delutan. Latni fogod a differnciat, azoknak jo, akkik nem akarnak tul nagy duzzadast. Jo szarazabb borre, meg kisebb rancokra is. Olcso, nem mergezo.

2010. júl. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Erről még nem is hallottam :O, na majd ki lez próbálva, köszi!
2010. júl. 11. 17:53
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

nekem majdnem 4 évig tartott,70 ezer ft volt.most ment ki belöle,2006ban voltam nála.

dr Krasznai Zsolt.

2010. júl. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

Bocsi, nem tudok hasznos válasszal szolgálni. :S


Csak meg szeretném kérdezni egyik Válaszolót, hogy az a glycerin mi is? :D És mennyi ideig hat? Szóval az ajkak mennyi ideig lesznek duzzadtak? :)


Köszönöm a választ és mégegyszer ne haragudj! :)

2010. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
5%
aki plasztikáztatja magát az nem igazi nő csak "műnő"
2010. júl. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!