Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon rossz helyen van a...

Nagyon rossz helyen van a septum piercing?

Figyelt kérdés

Egy ideje megvan már, de csak most kezdett el különösebb zavarni a helyzete. Elfogadhatóan néz ki vagy nagyon nem a megfelelő helyre van szúrva?


[link]

[link]



2019. júl. 26. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Oszinten szolva, egy picit furcsa, en ugy tudom hogy lentebb szoktak ezeket szurni, marmint hogy ne igy az orrod kozepetajan legyen, de nem vagyok jartas az ilyenekben.

Atszuratni nem tudnad/szeretned?

2019. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

amúgy nekem is fura volt, hogy nem tudtam úgymond "elrejteni", tehát behajtani az orromba

ekkor vettem észre, hogy valami nem oké:'D

mert pár milliméterrel előrébb kéne legyen, az orr legelején

és érdekes mert szalonban szúrattam, kiadtam érte 7000 forintot...

szerintem magamnak fogom újraszúrni

2019. júl. 26. 23:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a te orrodba csak igy lehetett, nem tudom. Hogy probaltad beforditani? Eleinte en is azt hittem nem lehet az enyemet aztan rajottem hogy kell csinalni 😂

Az enyem olyan magasan lett szurva, hogy epp hogy kilog a ket golyo a patkobol (bar en egyebkent is igy szerettem volna, de mint kiderult mashogy nem is lehetne az en orromba)

2019. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

neked porcba van?

én csak normálisan szeretném ha kinézne mint pl ez:

[link]

látszik jóval előrébb van mint nekem :ss

2019. júl. 27. 00:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hartyaba szurtak nekem. De eleg erdekesen van ossze rakva az orrom😂 ertem amit mondasz, csak az a baj nem latom a keprol az orrod felepiteset... en azt javaslom latogass meg egy masik piercingest es kerd ki a velemenyet ezzel a keppel amit most linkeltel, hogy lehetne e a te orrodban is igy.
2019. júl. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól néz ki, de persze lehetne előrébb és feljebb is szúrni, de legalább nem ferde :) Sőt, neked szép orrod van ahhoz, hogy akár 2-3 septumot tudj hordani, ami ritkaság.
2019. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben van, az enyem nem is nez ki ugyanugy mindket oldalrol, mert az orrom ferde. De szerintem senki nem veszi eszre.
2019. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

igazából kivettem egy napja már és újra fogom szúrni

egyébként szemből is látszott egy kis ferdeség

2019. júl. 28. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!