Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok! DM-ben vagy Rossmannba...

Csajok! DM-ben vagy Rossmannban kapható jó szemöldökformázót tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés

Eléggé kezdő vagyok még a szemöldök sminkeléssel kapcsolatban, és nem igazán tudom mivel tudnék szép szemöldököt csinálni magamnak. Régebben próbálkoztam ceruzával, de az nem igazán jött be. Milyet vegyek? Inkább port? És hol van inkább jobb minőségű? 1-2 ezer forint között szeretnék venni.


Köszönöm előre is a segítséget! :)



2019. júl. 28. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Catrice márkájú szemöldökformázóm van, 1500 ft körüli, por állagú több éve használom, szinte minden nap, és még mindig van belőle. :D nagyon tartós, könnyű használni, van egy sötétebb benne és egy világosabb por + maga a formázó ecset és egy szemöldökcsipesz(bár az nem a legjobb).
2019. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Én maybellinet veszek csak. Szerintem a ceruza szebb, jobb végeredményt lehet vele elérni. Van olyan ceruza aminek az egyik vége kefe, azzal szépen el tudod dolgozni. Vannak geles formazoik is, színes és színtelen is. Ha alapjáraton van szemöldökod, vagyis nem az egészet te rajzolod meg, akkor szerintem elég egy színezett geles formázóval átmenni rajta és készen is vagy. Inkább a technikára fektess nagy hangsúlyt, ne az eszközre.
2019. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a Maybelline Brow Satin-járás esküszöm.

Ez egy két végű termék, aminek az egyik része ceruza, a másik pedig púderes állagú, így nagyon szép, mégis természetes lesz a végeredmény.

Én az egész szemöldökömet beszínezem a ceruzával, - nyilván a kezdeténél egy kicsit óvatosabb vagyok, hogy ne legyen túl erős vagy “kocka”, majd a púderrel is átmegyek rajta, így fixálom, és természetesebb struktúrát adok neki.

2019. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!