Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aliexpressről zselé/színek?

Aliexpressről zselé/színek?

Figyelt kérdés
Műkörmözéshez Aliexpress-ről rendelt zselék vagy színek mennyire "jók"? Saját magamnak szoktam csinálni, Szabadkán szoktam meg venni a körömhöz valókat, viszont mire ki utazok és vissza hát nincs olyan közel.. szóval a kérdésem az lenne hogyha rendelnék cuccokat akkor mennyire lehetnek jók? Valaki rendelt már innen ilyen dolgokat?

2019. júl. 28. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
21%

Tudom, mindenki jön fújolni majd, de nekem eddig semmi gondom nem volt, igaz, csak gél lakkom van (de a kulcsszavak közé azt is betetted).

Eleinte voltak fenntartásaim, de a lámpát készletben vettem és adtak hozzá lakkot is, szóval kipróbáltam és pont olyan jól működik, mint akármelyik, amit jó eséllyel ugyanúgy Kínában gyártanak, csak menő marketinggel tupírozzák.

Azóta rendeltem is, born pretty store dolgai olcsók és jók pl, a többi márkátlan kicait neccesebb, mert a fene tudja mi van ezekben, de gondolom szabadkán ugyanazokat árulják.

Neked kell mérlegelni persze, én csak a saját tapasztalataimat írom. 😃

2019. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!