Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet Budapesten jó ezüst...

Hol lehet Budapesten jó ezüst nyakláncot venni?

Figyelt kérdés

Nem akarok ilyen bizsu vagy hamis, esetleg zaciból, használt ezüstnyakláncot venni.

férfi ezüst nyaklánc amúgy és tömör. De az érdekel hogy van valami jó és megbízható hely? Ahol nincs túlárazva és teljesen korrekt a bolt?

Vagy ha nem tudtok itt Pesten, akkor tudtok valami megbízható webshopot, üzletet? Mert midnenképpen akarok csak nem tudom hol, a stílus nagyjából megvan, nézegettem is a neten de nem vagyok férfiként valami nagy ékszeres ezért inkább segítséget kérek hátha tudnátok segíteni :D

köszönöm!



2019. júl. 29. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármelyik normális ékszerboltban.
2019. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na akkor kérnék pár normálisat :D Vagyis, hogy mi számít annak ;)

Én is ezt akarom csak nem tudom így megítélni, aztán nem látom a dolgok mögé, lehet normálisnak ítélem meg és lopott vagy hamis ékszerekkel kereskednek... érted...

2019. júl. 29. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Apacs, Extreme silver
2019. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!