Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Elemes körömreszelő műkörömhöz?

Elemes körömreszelő műkörömhöz?

Figyelt kérdés

Elemes körömreszelőről mi a véleményetek?

Aliexpressen láttam, elem kell bele és elvileg reszel.

Valaki aki már használt ilyen elmeset, szerinte érdemes rendelni?

Nem rég rendeltem egy rendes körömreszelő gépet, gondoltam hogy esetleg ha ne adj isten tönkre menne akkor jó-e lenne ez a kis elemes is?



2019. júl. 30. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, igaz nem alirol, vmi dmes vacak, nem ert semmit.
2019. júl. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

Na persze....körömreszelő gép, elemes körömreszelő gép meg Aliexpress, ja meg a gép reszel...jó vicc.

Az ilyen felvilágosultak miatt izzadunk vért. Mert ez mennyivel jobban megéri, mint körmöshöz menni. Igen, 10-ből van 3, aki rendesen meg tudja magának csinálni, végzettség és minden nélkül. Mert Aliexpressről és társaikről berendelik a "körömreszelő gépet", ami az életben nem szedi le a porcelánt, sok esetben zselét sem, így szépen lassan szanaszét reszelik a körmüket.

Csiszológép a neve amúgy, reszelésre pedig nem alkalmas, reszelésre reszelők vannak. A csiszológép pedig elég ha megcsúszik és maradandó sérüléseket tudsz szerezni.

2019. júl. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!