Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyek a legjobb, de nem...

Melyek a legjobb, de nem horror áru géllakkok?

Figyelt kérdés

Én Moonbasa Nailses lakkokat használok. Igazából nincs bajom velük, 1590ft-ba kerülnek, szóval nem drágák.

Van még olyan lakk ami ez az árkategória, és hasonló vagy jobb minőség? A Crystal Nails kizarva, több csalódás miatt.



2019. júl. 31. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Silcare lakkok kb 1200 ft, perfect nails is nagyon jo, de en ebay-ről is szoktam lakkokat rendelni, kb 400 ft-ra jön ki szállítással. Igaz hogy kínai, de soha nem volt semmi bajom tőle és hozza azt a minőséget mint a többi. Pl bornprettystore, LeMooc, UrSugar
2019. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Silcare prémium, 2m beauty
2019. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Silcare, Perfect nails, Pearl nails, 2M vannak nekem is(műkörmös). Általában 99%ig meg vagyok velük elégedve de mindig akad 1-2 kivétel ami nem vált be. Pl perfect nails gyöngyház géllakk brutál módon csíkot illetve van egy neon 2m géllakkom ami pár nap után szinte nude színűre fakul. De összeségében ezek a márkák korrekt áron kaphatóak könnyen elérhetőek és versenyeznek a nagyobb márkákkal!


Illetve jaj de jó hogy valaki megemlítette a URsugar márkát! Fantasztikus! 2000 forintért rendeltem egy szettet 5 alap színnel (fekete, fehér, nude, barna és bordó) és látva hogy mennyire jók azóta van vagy 30 színem tőlük. Ja és 7,5 ml egy géllakk 400-600 Ft kb(vannak pl mágneses vagy thermo lakkok azok picit drágábbak se max 800-900 Ft). Én is bátran ajánlom mert gyorsan kötnek a vendégeim visszajelzései alapján nagyon tartósak nem csíkoznak illetve max 2 rétegben is fednek(khm khm crystal nails ahol a one stepből is kell minimum 3 réteg annyira gagyi). Nekem a 30 valahány színből 1(!!!)van ami nem jött be egy metálos aminek annyi a szépséghibája hogy 2 hét után kicsit zavaros lesz már nincs annyira metál hatása.

A 'probléma' hogy egy jó 3 hét mire megjön de tényleg megéri 400-500 forint egy 7,5milis géllakkért szerintem semmi!

2019. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előzőt javítva : nem perfect nails hanem profinails bocsánat :D bekavartak a p betűk
2019. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!