Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Korrektort lehet használni az...

Korrektort lehet használni az egész arcra?

Figyelt kérdés

[link]


Nézzétek el nekem, nem vagyok jártas a sminkelésben. Ezen a cuccon azt írja, hogy korrektor viszont sokkal könnyebb textúrája van mint azoknak a korrektoroknak amiket eddig láttam. Egy lehelletnyi réteget teszek fel az arcomra nedves szivaccsal(nem tudom hogy hívják) és olyan mintha nem is lenne az arcomon semmi és mégis egységes az egész arcbőröm. A kérdés az, hogy lesz e valami bajom ha nem az eredeti rendeltetése szerint használom?



2019. aug. 1. 10:03
 1/1 anonim válasza:
100%
Szia! Semmi bajod nem lesz tőle. Igazából a korrektor bőrhibák elfedésére vagy éppen szemalatti sötét karikák eltűntetésére van,de nyugodtan használhatod egész arcon. Csak figyelj oda,hogy jól dolgozd el.:)
2019. aug. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!