Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Januárban szúrattam magamnak...

Januárban szúrattam magamnak orrpiercinget. Azóta volt benne a mostanival együtt 2 másik karika. Az előző kiesett, és majdnem összeforrt a lyuk?

Figyelt kérdés
Tehát, majdnem összeforrt a lyuk, ezért tágítani kellett, azóta (május) nagyon durván fáj. Vadhúst, meg ilyesmit nem tapasztaltam, de mikor fáj, bepirosodik elég rendesen. Mitől fáj ennyire? Nem egy alpári helyen csináltattam,hanem a westendben, szóval nem tudom, hogy mi lehet a gond.
2019. aug. 4. 00:39
 1/1 anonim válasza:
Nen tudom mitől fájhat, de amikor én csináltam és még fájt (max 1 hét) sokszor fertőtlenítettem és sokszor forgattam (mai napig napi többször) és, ha néha fájna vagy belekapnék ugyanúgy kenem.
2019. aug. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!