Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik olyan, hogy nem jó a...

Létezik olyan, hogy nem jó a fülporcom „állása”, daith piercing szúrásához?

Figyelt kérdés

Három piercernél is voltam már, és daithot akartam volna, de miután nézegették a porcomat azon a helyen, mindegyikőjük azt mondta, hogy alig tudnak hozzáférni, és az én fülembe nem tudják beszúrni. 😥 Ezért inkább, ha már ott voltam, végül inkább szurattam egy rook-ot hirtelen felindulásból. De tényleg reális ez, hogy van, akinek nem lehet ilyen típusú piercing et behelyezni, vagy csak leráztak? Itt egy kép is a fülemről, ( tudom hogy szakadt, de itt nem ez a lényeg most)


[link]



2019. aug. 5. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Nekem személyszerint nincs daith piercingem, viszont így a füledre nézve, teljesen okésnak és lehetségesnek tűnik, hogy legyen daith piercinged. Viszont lehet, hogy a valóságban tényleg nehéz hozzáférni, és ugye ha megpróbálják átszúrni a nehezen hozzáférhető porcot, és ugye valami balul sül el, akkor az az ő hibájuk lesz. Mert ugye a gyógyulási időért nem vállalnak felelősséget nyilván, viszont ha alapból rosszul szúrják, azaz ő hibájuk... Szóval lehet, hogy emiatt be se merik vállalni. Mindkét füledre ezt mondták? Esetleg még 1-2 piercingeshez elmehetsz, hátha. Én biztos vagyok benne, hogy találsz olyat, aki a te felelősségedre átszúrja, csak az aztán kitudja mennyire szakember. :/
2019. aug. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem megolható lenne. Kell hozzá egy görbített tűbefogadó, egy hajlított tű, egy szárfogó és ez golyófogó. Plusz még egy kis tapasztalat. De ettől függetlenül van, akinek nem lehet szúrni bizonyos piercinget. Láttam már, akinek pl rook-t nem lehetett mert annyira egyenes volt a füle, hogy nem volt min átszúrni.

Jól áll, de a cimpád varrasd össze, vagy kreatívan szúrass bele egy horizontál lobe-ot :)

2019. aug. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Létezik. Mikor én szúrattam nekem is azt mondta a piercer, hogy nem pont olyan a fülem, hogy bele lehess rakni, de megoldja. :D Megoldotta, csak banán alakú ékszer helyett egyből karikát rakott, olyat is akartam amúgy, csak mondta, hogy elsőre banánt szoktak rakni az ápolás miatt, semmi baj nem lett vele.
2019. okt. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!