Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bajaiak! Lehet valahol Moyra...

Bajaiak! Lehet valahol Moyra körömlakkot kapni a vàrosban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lehet rendelni, viszont èn csak 1-2 lakkot szeretnèk, mert mèg nincs semmi tapasztalatom a márkàval, ès először csak ki szeretnèm próbàlni. Szóval nem annyira csábító az az ajànlat, hogy vegyek 1-2 körömlakkot 500-1000 ft-èrt, majd fizessek kb. 900-at a szàllítàsèrt. Persze ha nincs Bajàn sehol, akkor majd rendelek. :)

2019. aug. 5. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Körmös mekka?
2019. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én 5 éve vettem a Kossuthban az egyik boltban Moyrát. sajnos már nem emlékszem melyik üzlet volt, csak azt tudom, hogy nem a Rossmann oldalán volt, hanem a másikon. húú meg az is rémlik, hogy a lámpák felől sétáltam a buszmeg felé és így az ajtón beláttam az üzletbe és a pultra voltak kirakva. ha most, így 5 év elteltével már nincsenek is a pulton, legalább van egy kis sejtésed, hogy nézhet ki a bolt ..


nem tudom, ez mennyi segítség volt, de a Kossuthban mindenképp érdemes körülnézni (akár a másik oldalon is) :D

2019. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!