Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Törvényszerű hogy nagyobb...

Törvényszerű hogy nagyobb lesz a mellbimbó a piercing után, amikor már meg is van gyógyulva? Hol csináltassam Pesten?

Figyelt kérdés

Barátomnak kb kétszer akkora lett és én is szeretnék de nem tudom, hogy neki csak azért lett olyan mert rossz méretet adtak neki, vagy ez mindenkivel megtörténik.

Nekem valami nagyon kicsi kéne de még sehol nem láttam olyat.


2019. aug. 8. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van, talán valamivel nagyobb lesz a mellbimbó kisebb piercingnél is. Azért nem tudom biztosan, mert nagy mellem van, és az enyémben elég nagyméretű piercing van, így nekem egyértelműen nagyobb tőle a mellbimbóm is. Amúgy jelzed a piercernek, hogy kisebb fajta piercingre gondoltál, és ő tudni fogja, mi lesz jó. Én a Westend Piercing & Tattooban csináltattam.
2019. aug. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi:)
2019. aug. 11. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!