Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sos! Orr piercing fájdalom?

Zisnndbd kérdése:

Sos! Orr piercing fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap csináltattam meg az orr piercingem. Egy kis egyszerű ,egyenes szárú, orvosi fém van benne.

Az lenne a kérdésem hogy normális e az hogy még most is fáj??

Be dagadva szerintem nincs ,maximum picit belül de nem vészes.

tetrán kenőccsel kenem ,és betadinnál fertőtlenítem..

Köszönöm a válaszokat!



2019. aug. 8. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Maga a gyógyulás folyamata több hét. Az, hogy kinek meddig fáj, az változó, egyénfüggő.
2019. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, normális.

De a tetránt felejtsd el, használj octenisept folyadékot helyette napi 3-5x legalább 1 hónapon át. Idő kell a gyógyuláshoz, addig érzékeny lesz, de szép lassan az is elmúlik.

2019. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen normális, nekem az első 2 nap pl nem fájt és kb a 3.napra dagadt be ey fájt 1hétig. Octenisept tenyleg a legjobb én csak azzal kezeltem. Ha véletlen belekaptam vagy megrantottam barkikor es begyulladt akkor id octenisept, ha sebes akkor esetpeg betadint hasznaltam estére, amikor nem baj ha narancssaega az orrom egy része😊
2019. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!