Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki tud olyan oldalt, ahol...

Valaki tud olyan oldalt, ahol lehet olyan karika fülbevalót rendelni?

Figyelt kérdés

A porcban lévő fülbevalóm szeretném kicserélni, lehetőleg valami orvosi fémre, vagy valami olyasmire, amitől tuti nem lesz bajom.

Illetve olyan oldal kéne, ahol utánvétellel lehet fizetni, mivel anyukám semmiképpen nem engedi, hogy átutalással fizessek. Alapból a rendeléssel is baja van, de így még meggyőzhető talán.


2019. aug. 10. 10:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, kár, hogy anyukád ennyire ellene van az átutalással, mert a Crazyfactory a legjobb oldal ilyen szempontból, csak ugye átutalásos. Megbízható, jó ár-érték arány, és pár nap alatt megkapod.


Más oldalt nem nagyon tudom, de megéri egyébként ékszerboltokban is megnézni, én már jó pár helyen láttam .

2019. aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!