Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Mit gondoltok a hennás szemöldök festékről?

Szeretném kipróbálni, de nem merem mert nem sok szemöldököm van ezért félek hogy nem olyan lesz a végeredmény amilyet várok, de ha mégis bejönne akkor rengeteg időt tudnék megspórolni a cicomázással.

Túlszedés miatt meg egyébként sem volt sose sűrű szemöldököm. Így lehet ugyanolyan jó szemöldököm a hennával?

Keress kérdéseket hasonló témákban: henna, szemöldök, festék, festés

aug. 13. 21:00  Privát üzenet  

A válaszok

Igen, de kb 3 nap múlva szemcerkával ki kell egészíteni, vagy újrahennázni(ritka szemöldökű ismerősömtől tudom).

20/nő

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont tegnapelőtt 09:20 Privát üzenet

Mert ha pár nap múlva nem javítod, narancsos vagy lilás árnylatúra válthat.

Első voltam megint

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont tegnapelőtt 09:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok ajánlani valamit szemöldök növesztésre/dúsításra?
Kozmetikusnal készült tartós szemöldök festesrol tudnátok kepet küldeni?
Mit kell tudni a szemöldök piercingekrol? Nagyon szeretnék én is csak kicsit félek tole. Nem a fájdalomtol hanem h mivan utána. H tényleg bármikor kiszakathat, az alvás,...
A szemöldök piercing-et ki lehet venni a behelyezés után pár nappal?
Hogyan világosítsam a befestett szemöldökökm?
SOS! 2 napja van szemöldök tetoválásom és a mai edzésen nagyon leizzadtam. Lehet valami baja a tetoválásnak? Kéne tennem valamit? Bármilyen tapasztalatot elfogadok! SOS!

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!