Fetishben septum?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A fetishben (westend) tervezek septumot szuratni. Valakinek szúrtak már ott septumot, ha igen jól dolgoznak? Kell oda időpontot kérni? És kb mennyibe kerül?

2019. aug. 14. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
4-8 ezer között lehet az ár. Nem jártam már arra jó rég óta, de septumot könnyű elrontani. A legtöbben valamilyen irányban ferdére szúrják (akár vízszintben, akár arcvonalban, akár orrvonalban...). Plázaszalonokat amúgy se kedvelem és sosem ajánlom senkinek.
2019. aug. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen kell időpontot kérni
2019. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb hely a városban.
2019. aug. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell időpont, én mindig csak beestem, amikor arra jártam, és megcsináltak nekem mindent. Viszont célszerű, ha nem akarsz várni. Peti és Laura is jól szúr, voltam már ott rizikósabb piercinget is szúratni ( mell) ami pár hét után be is gyógyult, és a szúrás napján már óvatosan hason aludtam. A köldökömet és a nyelvemet szintén ott szúrták, egyikkel se volt gond. Septumom is van, ugyan azt nekem barátnőm szúrta, de az elmondottak alapján azt is szépen meg tudják csinálni. Nyugodtan mehetsz oda.
2019. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!