Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kozmetikusok! Melyik a legtart...

Kozmetikusok! Melyik a legtartósabb szemöldökfestési technika?

Figyelt kérdés

Kedves kozmetikusok, vagy hozzá értő emberek! Az érdekelne, hogy melyik az a technika, anyag, amivel dolgoztok, hogy akár egy hónapig is festett marad a szemöldök?

Ezen kívül van-e esetleg olyan módszer, ami nem feltétlenül festi be a bőrt is, (a természetesebb hatás érdekében) inkább csak a szőrszálakat!?

Előre is köszönöm szépen a segítségeteket!


2019. aug. 15. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Refectocilt használok.

Vàltozó hogy kinek meddig marad fennt.

Van akinek 3 hét utàn is làtszik, van akinek 1 hét utàn kopott.

Erről nem én tehetek.

Ha nem hagyod fent a festéket 10 percre, csak 5 percre, akkor nem fogja be a bőrt.

Amúgy suliba úgy tanultuk, hogy csak a szőrt foghatja be és a bőrt nem. Vizsgàn pont levonás volt ezért.

2019. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok kozmetikus, csak magamnak csinálgatom már évek óta, és már nagyon unom folyton festegetni magam, ezért érdekelne valami tartósabb megoldás (tetováláson kívül). Nekem sajnos nagyon kis rövidkék a szőrszálak is, gondolom azért fogja be a bőrt is. Én is Refectocilt használok, de ha 3 napig rajta marad, akkor már a két kezem összeteszem! Zsíros egy picit az arcbőröm is, amiről tudom, hogy amiatt is ledobhatja hamar a festéket.

Szóval nem nagyon van rá megoldás!? :(

2019. aug. 15. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 oxit használsz hozzá?
2019. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen használok, mindent előírás szerint, ahogy kell. De mivel elég zsírosodó típus az arcbőröm, így nagyon hamar ledobja sajnos a festéket.
2019. aug. 16. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!