Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek is eltűnőben...

Szerintetek is eltűnőben vannak a természetes szemöldökű nők?

Figyelt kérdés
Nem vitakeltés a célom és mielőtt valaki fotelharcba kezdene, nem zavar ha valaki tetováltat vagy festi magának minden nap. Csak megfigyeltem hogy egyre kevesebb nőt látok akinek természetes szemöldöke van. Miért kezdd ez most kihalóban lenni? Jó divat meg minden, megértem hogy valakinek kevés vagy világos a sajátja, de akinek szép, dús, formás miért választja a műt? Pláne ha kevésbé áll jól mint a sajátja? Mert elismerem van akinek jól áll a tetovált meg a festett, de sok embernél látszik hogy kontár csinálta meg
2019. aug. 21. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert a mai divattrend a szabályos vonalakat kultiválja, ahhoz meg nem elég csak szedni.


Én mondjuk hagyom, ahogy van, a nagyon kósza szálakat szedem csak ki néha, de mivel hidegen hagy a szemöldök téma, emiatt nem is tűnik fel, hogy mindenkinek hű meg há lenne.

Inkább olyan ez, mint a smink szerintem, ha valaki talpig vakolatban érzi jól magát, akkor a szemöldöke se fog kimaradni.

2019. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is csinalom magamnak mindennap,hamarosan menni fogok tetováltatni is.Alapvetően nem lenne problémám a szemöldökömmel,a formája is természetes és szeretem is,de anno egy sport sérülés során felszakadt a szemöldököm és ott ahol összeforrt nem nő már,így pedig zavar.
2019. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

Most épp ez a divat.

Nem mondom, hogy értem, nekem mondhatja akárki, hogy így meg úgy keretezi az arcot, szerintem csak nevetségesen néz ki kipingálva kb mindenkin, de ha valaki így érzi jól magát, hát szíve joga, engem nem zavar.

Ha kimegy a divatból, akkor hirtelen majd senkit nem zavar, hogy kevés, ritka, heges, világos a szemöldöke. Majd lesz valami indok arra is, hogy felszálljanak az új divathullámra.

Mindig az jut eszembe, amikor osztálytársam esküdözött, hogy soha nem hord majd mást, csak trapéz nadrágot akkor is ha nem lesz divat, mert az milyen jó és előnyös. Aha... Amint divat lett a szűk szár, csak az volt rajta. "Jobban áll, kényelmesebb, hogy lehet bő szárút felvenni, tök nem praktikus."

Szóval nem kell túlgondolni. 😀

2019. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy ezt én is észrevettem :D Furcsán is érzem magam, hogy én nem csinálom meg a szemöldököm, számomra a maximum az az átlátszó fixáló, de még azt is ritkán használom. De a környezetemben szinte mindenki rendszeresen festi a szemöldökét.

Nekem sajnos vagy nem sajnos dús, fekete szemöldököm van lány létemre, és ehhez közepes barna hajam, szóval ha akarnám se tudnam úgy kisminkelni, hogy ne legyen az eredetinél is feltűnőbb, úgyhogy nem is próbálkozok.

2019. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolsz, ami nagyon vonalzós? Nekem vannak olyan barátnőim, akik reggelente maguknak festik oda, tehát nem tetovált. De annak néz ki.


Amúgy bár nekem nem tetszik, de ha minden hozzá van sminkelve, akkor annyira nem üt el. Ha valaki hozzárajzolja a száját meg nagyon kifesti a szemét, akkor az egész olyan Kardashian-es lesz. Az egyik barátnőm semmit nem sminkel, most tetováltatta a szemöldökét, és leugrik az arcáról. Nagyon feltűnő, hogy mű, mert semmi más nincs az arcán.

2019. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Majd visszajön a divatba a természetes. Akkor öröm lesz nézni hányan bánják majd meg a szemöldöktetkóikat amik a mai trendek szerint készültek, kb olyan lesz mint a 90-es évek körívei. Amúgy én egy szép precízen rajzolt szemöldöktől oda meg vissza tudok lenni ha passzol is a viselőjéhez.

Nekem festett szemöldököm van, elregélem miért. Sok szemöldököm sosem volt, az is világos, és 15 éve gothként az volt a menő, ha az ember leborotválta, és teljesen új, természetellenes szögű, cérnavékony vonalat rajzolt helyette (durvan melós ám szimmetrikusra csinálni!). Én nyilván agyon szedtem

2019. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, elkuldte az előzőt. Szóval nyilvan agyonszedtem, így a kevésnek is kikopott a fele. Aztán amikor ezt meguntam, mar nem nőtt vissza. Akkor gondoltam egyet és kitetováltattam, de az mára jól megkopott, és már nem is áll jól, mert a korral valtozik az ember arca is. Szóval életem végéig festegethetem, én akit csak tehetek, le szoktam beszélni a szemöldöktetkóról, hacsak nem egy-egy rész pótlása, mindenki vigyázzon arra amije van alapból, azt könnyebb formázgatni.
2019. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én ceruzával szoktam kihúzni, minden nap. Az egyik oka pedig az, hogy feketére festett hajam van, de a saját hajszínem sötétszőke, így a szőrzetem is világos, aminek tulajdonképpen örülök, kivéve, hogy a szemöldököm is világos. A másik gond viszont, hogy viszonylag nagyobb barna szemem van, amit szeretek tusvonallal kihúzni (feketére), így nevetségesnek látom magam, hogy a szemem felül ki van húzva tussal, hozzá a szempillám ki van festve, fekete a hajam és szőke a szemöldököm. Főleg most nyáron, hogy lebarnultam és mintha "rikítanának" a szőke szemöldök szálaim. 😄

Kozmetikusos is festette, én is magamnak itthon, de úgy 3 napnál tovább nem tartott... sajnos sok a színkülönbség, a festésnek nem látom értelmét, pedig szép természetes volt úgy. Ettől függetlenül nem cserélném le a fekete festett hajam, mindenki azt mondja, hogy jobban áll, mint az eredeti, inkább naponta kihúzom hozzá a szemöldökömet.


Kérdező, semmiképp nem kötekedni akarok veled, hisz tényleg kevés az olyan lány, aki nem emeli, hangsúlyozza ki a szemöldökét, de személy szerint engem jobban taszít, hogy már rengeteg lánynak/nőnek látom a száján, hogy nem eredeti, fel van töltve. Pláne, hogy ez természetellenesebb sok lányon,mint a "rajtolt" szemöldök. Akkor inkább a szemöldököm legyen "mű", mint a szám. :)

2019. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

*kozmetikus

*rajzolt

Bocsi az elírásokért. :)

2019. aug. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem akinek valóban dús és szép vastag szemöldöke van, az nem tetováltatja.

Nekem pl vastag is, meg sötét is, csak nem tetszik a formája, itt-ott ki van kopva, így nőtt. Így aztán ceruzával rásegítek. Nem tartom magam műnőnek emiatt :D


Valóban sok csúnya szemöldöktetoválás van, de gondolom nehéz a jó szakembert kiválasztani.

2019. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!