Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mitől nem olvad le másokról a...

Mitől nem olvad le másokról a smink melegben vagy akármikor?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy tudnak mások ilyen melegben is sminkben járni kelni az utcán? De nem csak egyszerű sminkben, hanem rakás alapozó, füstös szem stb. Rólam szó szerint le folyik a smink melegben, egyszerűen le izzadom. Vagy én vagyok olyan szerencsétlen vagy annyira spéci sminket használnak mások, hogy semmilyen hatással nincs rá az időjárás?
2019. aug. 24. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Masok nem esznek olyanokat,amitol izzadnak nagyon. A paleo etrenddel pl nem izzadok ugy. Szinte semdnnyire.
2019. aug. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Vagy szerencsések, és nem annyira izzadnak, vagy pedig valami nagyon jó minőségű sminket használnak. Vagy mindkettő. De egyébként ki tudja, hogy mennyi ideje van rajtuk a smink, amikor látod őket az utcán. Mármint, lehet, hogy csak 1-2 órája sminkelték ki magukat, és azért is néz ki még olyan jól.
2019. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Lehet hogy tartós (tetovált) smink és műszempilla. Az is lehet hogy csak kitipeg a légkondicionált kocsiból és betipeg a légkondicionált plázába.
2019. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok izzadós és viszonylag egészségesen táplálkozok, de ha van valami az arcomon melegben tiszta vizcseppes lesz a bőröm. A reggeli tisztálkodás után használok nagyon laza árckrémet, ennyit tudok elviselni, na meg szempilla spirál.

Ma egy kicsit kipingáltam magam egy alkalom miatt, le is folyt rólam

2019. aug. 24. 18:56
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Hát én mindent eszek,nem követek paleo étrendet,viszont izzadós sem vagyok,edzés közben sem nagyon szoktam.Így nekem nincs ilyen jó problémám,de a sminekesem ilyen melegben mindig duplán fixál,így tényleg egyáltalán nem mozdul sehova a sminkem.
2019. aug. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Én nyáron csak alkalmakra sminkelek erősebben, de ha megfelelően van "előkészítve" a smink (mattító primer, szemhéjpúder primer, ajak primer), jó minőségű és valamennyire vízálló termékeket használok plusz egy jó fixáló sprayel rögzítem akkor simán fennmarad minden. Esetleg még mattító papírral lehet javítani a helyzeten, ha kicsit átfénylik a bőr habár a szem sminket ezzel nem lehet helyrehozni.
2019. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Hát "rakás" alapozó nincs rajtam, csak alapozó. 😀 De nem minden nap! Inkább ha hivatalos helyre megyek, ügyek intézek...nos, én alapozó tetejére mindig kőpúdert használok, szoktam izzadni, pláne 40 fokban, ha be tudok menni valahova, ahol nem látnak, akkor óvatosam zsepivel felitatom a nedvességet, úgy nem igazán mosódik el, ha ezt nem tudom kivitelezni, akkor a kezemmel óvatosan "megtörölgetem", de pl itt jön ki az, hogy nem egy tonna smink van rajtam, csak amolyan "leheletnyi", mert szinte meg sem látszik ha elmosódik. Szemöldökömet ceruzával mindig áthúzom, éri az izzadást, de leizzadni, elkenődni sosem szokott, pedig egy olcsó ceruzát használok erre a célra, mivel sűrűn kell újra venni.. a szemem szoktam kihúzni tussal, az sem mosódik el a meleg miatt.

Alapozó, kőpúder, tus: Catrice (azért ez márka, de közel nem a legprofibb, hogy ez lenne a magyarázat)

2019. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
nekem azert, mert nem vagyok izzados fajta, mindig arckremezek smink ala (La Roche Posay Effeclar Duo rajtam ugy viselkedik, mint egy primer) es ami a legfontosabb, a kevesebb neha tobb. vekony reteg alapozo keves puderrel, mert ha esetleg elkezdene zsirosodni a fejem nem azt az undorito vakolat hatast kelti, hanem termeszetes fenye van.
2019. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Setting spray
2019. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Miss Endzsi ***** válasza:
25%
Nem vagyok izzadós. 35-40 fok körül kezdek el izzadni, de az arcom sosem. Naptejet mindig teszek fel, azután pedig ugyan mindegy már, hogy rákenek-e még alapozót. Egyáltalán nem érzem nehéznek így sem.
2019. aug. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!