Melyik parfüm a jobb?

Figyelt kérdés
Ari by Arina, Moonlight , Sweet Like candy vagy cloud? Melyik a tartósabb és melyik a legjobb illatú ?Pl elmegyek egy ember mellett és azt mondja hogy hmm de rohadt jó ez a parfüm?

2019. aug. 25. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Menj be a Douglasba és szagold meg őket. Mások véleménye alapján nagy butaság parfümöt venni, mindenkinek más tetszik és a saját bőrödtől is függ az illat.
2019. aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Hohoooo, szia Arianator társam. Nekem az Ari van meg, nagyooon jó illatú. Többen is megdicsérték. A Moonlightot személy szerint nem ajánlom, mert nagyon.. erős szagú. Olyan férfias kicsit. A SLC parfüm is nagyon jó. A Cloudot még nem szagoltam.



Tényleg menj el egy Douglas-ba, szagold meg neked melyik ízlik legjobban. De nem ajánlom hogy ott vedd meg. Én a Notino-ról rendeltem meg. (Szettben, a parfümhöz járt egy testápoló és tusfürdő).

2019. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
írtam nektek privibe^^
2019. aug. 25. 17:06
 4/4 anonim válasza:
Mindegyik parfüme "Eau de Parfum", ez a parfümök azon fajtája ami elvileg 24 óráig is érezhető. Persze a parfümöknek vannak jegyei ("rétegei"), ezek különböző illatúak és a felfújástól számítva különböző időpontokban jelennek meg. Az, hogy meddig marad érezhető az illat, a bőrtípúsodtól és attól is függ, hogy hova fújod fel a parfümöt. Tényleg menj el a douglasba és illatozd meg őket. A legkedveltebb és legnépszerűbb parfüme az "Ari" de ízlések és pofonok. A douglas weboldalán elég részletes leírásokat találsz az illatokról.
2019. aug. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!