Nagy száj rúzsozása?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem szoktam rúzsozni, de nagyon tetszenek a sötétebb rúzsok. Pláne így őszhöz közeledve.

Ezen kívül van egy anyajegy a számon, amit valamennyire el tudok rejteni sötétebb színű rúzzsal.

De úgy érzem az ajkaim túl teltek rúzshoz. Mármint ha kihúzom olyan természetellenes, feltöltött hatást kelt. Ez ellen mit lehet tenni? Nem húzom túl a szájam vonalánál, ha kicsit kevésbé húzom, akkor pedig látszik a szám eredeti színe és bőröm közti átmenet.


2019. aug. 28. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Nekem is vastag a szam, altalaba matt ruzst vagy atlatszo szajfenyt hasznalok. Amugy meg ha az also szad vastagabb akkor semmi kepp ne hasznalj eros szineket mert olyan lesz mintha epp sirni keszulnel :D
2019. aug. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én pont ezért nem szeretem túlhúzni, hanem közvetlenül az ajkaim természetes vonalánál húzom meg a kontúrt.

Ha megpróbálnám kisebbre rajzolni, az nagyon rosszul állna, hiszen eleve a természetes ajakformám áll a legjobban a kerekebb arcomhoz.

Nagyon sokáig féltem, hogy túl “kihívó” leszek rúzzsal a számon, éppen ezért nem nagyon használok fényes, csillámos hatású termékeket, hanem mindenből mattot, jellemzően valami tartós folyékonyat.

Ez különösen a Kylie Jenner fétis idejên okozott fejtörést nekem, hiszen akkor az összes kiscsaj túlrajzolt barnás nude szájakkal feszített az utcán, és a természetesen (!) dús ajkakat nem akartam egy lenni közülük.

Már nem érdekel, hogy valaki hatszázszor megkérdezi, hogy feltöltettem-e, mert 5 évesen is ilyen volt.

2019. aug. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Matt rúzsokkal próbálkozz. Kövesd az ajkad vonalát, és hiaba feltűnő, ne félj a sötétebb rúzsoktól, mert azok optikailag épp hogy keskenyíteni fogják az ajkadat.
2019. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
világos rúzzsal, pl barackossal, narancsossal. A bordó-barna meg ezek túl feltűnőek.
2019. aug. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!