Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mitől ráncosodik be a fekete...

Fnaomi3 kérdése:

Mitől ráncosodik be a fekete géllakk?

Figyelt kérdés
Több márkával is próbálkoztam már (Crystal nails, 2mbeauty, venalisa, lilycute) de mindig beráncosodnak. Próbáltam már hogy olyan nagyon vékony rétegben kenem fel ahogy csak tudom, de akkor is beráncosodott. A lámpában érdekes módon az összes többi géllakkom tökéletesen megköt, csak a feketék nem. Előkészítést rendesen elvégzem, ha tipen csinálom akkor csak bufferel finomítom a felületet, ha körmön dolgozom akkor megy a savmentes, a primer, a base gel ezt is bufferral mattítom és erre kenem rá a fekete színt, de hiába.

2019. aug. 28. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Vékonyabban kend és lámpázd tovább.
2019. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ahogy írtam próbáltam a legvékonyabban felkenni. Hiába lámpázom tovább, mivel rögtön az elején összeugrik a géllakk.
2019. aug. 28. 09:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen lámpád van?
2019. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Uv/led. Az a fura hogy minden más azonos márkájú, típusú géllakk mind megköt normálisan.
2019. aug. 28. 10:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Full ugyanez volt. Az vigasztalt, hogy a fényzselét rákenve "eltűnt" (nem látszódott), hogy előtte ráncosra kötött a gél lakk.

Nekem most egy dolog vált be, hogy fekete gél lakkbóp MarilyNails-t használok. Sokan mondják, hogy ugyanaz mint a Crystal meg a Brillbird, nos lehet, hogy a Crystalnak a "leányvállalata", de ugyanaznak nem ugyanaz! Az első fekete gél lakk, amivel maximálisan elégedett vagyok.

2019. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Valamiért most velem is ez történt. A körmösömtől kértem egy gyönyörű fekete-rózsaszín körmöt. A fekete géllakk valamiért felhólyagosodott, majd másnap lejött belőle egy darab. Még nem nagyon volt fekete körmöm, így engem is meglepett a dolog, hiszem a körmösöm amúgy nagyon ügyes és precíz.
2019. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Túlságosan pigmentált tele fekete pigmenttel ami miatt nehezebben köt. Ez persze nem azt jelenti hogy ennek így kell lennie és normális. Ráncos géllakkot amúgy ne hagyj a körmön, hogy majd eltakarom ezzel-azzal csillámmal fényzselével mert nem lesz tartós! Nagyon nagyon vékony rétegek. Éppen csak 'piszkolja' össze a körmöd és köttesd tovább ebből több réteg. Illetve ellenőrizd a lámpát, hogy rendesen benne van-e a kezed megfelelően éri a fény. A felsoroltak közül a Crystal nálam is kuka a 2m beauty bár vannak nagyon jó termékeik szintén. Talán a legrosszabb a 2m beauty-s volt. Ami nekem bevállt az a profinails feketéje, brillbird illetve URsugar(7,5ml kb 600 Ft).
2019. aug. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gyenge a lámpád.

Mivel a fekete egy pigmentált, sötét szín, először annál jelentkezik a gond.

2019. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2019. aug. 30. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!