Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mozgassam-e a helix piercingem...

Mozgassam-e a helix piercingemet vagy ne?

Figyelt kérdés

Tudom, sok ilyen kérdés van már, de egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy mi legyen, mindenhol mást hallottam. Holnap lesz 1 hete, hogy szúrták, karikát raktak bele, a piercer azt mondta, hogy forgassam el 15-15 fokra, de ne többre. Na mostmár ez nem igazán ment ugyanis fáj, eléggé kellemetlen. Utánaolvastam, 10/9 angol weboldalon/videóban azt mondták, hogy nem szabad piszkálni, tologatni, forgatni, mert azzal csak folyamatosan felszakítjuk a sebet, így hosszabbítjuk a gyógyulási időt.. De tegyük fel, nem forgatom, akkor nem fog ránőni a bőr vagy ilyesmi? Illetve, ha tényleg mozgatnom kéne, akkor elég az, hogy fel majd le hajtom a karikát(mert ez sokkal “kellemesebb” mint forgatni) vagy az nem egyenlő a forgatással?

Bocsánat a sok kérdésért és ha esetleg hülyeséget írtam, csak nem szeretném, hogy valami baja legyen a jövőben...



2019. szept. 3. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

10 db fül piercingem van. Mindegyiket mozgattam, nem lett semmi baja egyiknek se! :)

Szóval ha mozgatod, abból nem lessz semmi baj.

2019. szept. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hogyha nem mozgatom attól lehet bármi baja? Elég fájdalmas ha forgatom, szóval örülnék neki, ha nem kellene...
2019. szept. 3. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha később mindenképp is akarod forgatni, most ha fáj, akkor ne. Nekem is van több piercingem, de én így konkrétan egyiket sem forgattam. Én ugye általában fültisztító pálcika segítségével szoktam fertőtleníteni, és amiatt ugye akaratlanul is elmoccan a piercing. De egyébként volt, amikor az egyik piercingem szúrás után hetekig nagyon fájt, hozzá se értem a fertőtlenítésen kívül. Szóval igazából szerintem ne erőltesd ezt az egész mozgatást ha fáj.
2019. szept. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem forgatod nagyon sokaig akkor ahogy gyogyul a fuled belul raragadhat es csak jobban fog fajni... ha pedig forgatod mindig aamikor lekezeled akkpr gyorsabban is fog gyogyulni mert belulre is rakerul a fertotlenito (vagy amivel kezeled)
2019. szept. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!