Furanak néznének?

Figyelt kérdés
Van egy kék háti táskam, de kék. Látszik rajta, hogy fius. 18 éves lány vagyok ha használnám furanak néznének a városba miatta?

2019. szept. 5. 08:15
 1/10 anonim válasza:
92%
A kék hátitáskád kék? Ez fura.
2019. szept. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 alletta ***** válasza:
96%
miért néznének furának? nem kell neked tetőtől-talpig babarózsa színben járnod. az furább lenne.
2019. szept. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
90%
Ha csak egy kék hátitáska lenne rajtad, semmi más, és úgy flangálnál a városban, akkor tényleg furának néznének.
2019. szept. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Én akkor néznék furán, ha a kék táskád zöld lenne.
2019. szept. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Egyszer az egyik volt osztálytársnőmet láttam az utcán.

Rózsaszín sapkában, rózsaszín sállal, rózsaszín kabátban, rózsaszín felsővel alatta(kilátszott), ehhez rózsaszín nadrág volt és csizma. Rózsaszín ernyővel. Na én azzal az erőnyővel szúrtam volna agyon.


Csak rózsaszínt NE! És végre eltűnhetne a divatból is.


2019. szept. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 alletta ***** válasza:
63%

most divat a rózsaszín enyhébb árnyalata, pl. púder szín. na, de hogy valaki talpig rózsaszínben legyen! brrrr!

elég belőle szerintem 1-2 kiegészítő, vagy valamelyik ruhadarab, cipő.

2019. szept. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem írtad el a korodat? Nem nyolcat akartál írni?
2019. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló.. Élvezem, hogy egy olyan kérdést se lehet itt feltenni hogy ne jöjjön egy nagyokos és beoltsa, mert azt hiszi ez menő. Ha gyerekes ék tartod a kérdést kérlek menj tovább, nem kell válaszolni se elolvasni. Emberek véleményére voltam kíváncsi akik értenek a divathoz nem olyanra aki roaszindulabol komental mert unatkozik! Nem szeretnék veszekedni. Köszönöm a megértésed. A többieknek meg köszönom a válaszokat 🤗
2019. szept. 5. 21:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Én gimibe 4 évig kék hátizsákkal jártam, és lány vagyok :)
2019. szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Miért lenne fura? Nekem is kék táskám van, mindig isbaz volt, nem kötelező egy lánynak rózsaszín cuccokat kedvelnie mert ő lány.

Én amióta az eszemet tudom gyűlölöm a rózsaszínt egyszerűen undorodom tőle.

Mindig kéket pirosat zöldet szerettem venni bármiről legyen szó.

Ez most olyan mint ha azt mondanád hogy ne viseljen a lány farmert mert hogy az kék és az fiús szín (öcsém sokáig így gondolkodott, nem hordott farmert mert hogy az kék és én is azt hordom és akkor a kék biztosan lány szín)

Alapjáraton ma már szerintem uniform :)

A táska szabásával meg ne foglalkozz, hiába veszel női hátitáskát, ha nem fér bele a cuccod (nekem az olyan 2 hét alatt leszakadt a vállamról mert nem fért bele se a cuccom meg nem is birta a gyűrődést). Elsős korom óta sporttáskám van, mind fiús volt mert az nézett ki normálisan (natur szinek, nincs rajta csillámpor, flitter, matricák stb) és kényelmes volt.

2019. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!