Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Miért nem köt meg a nagyobb teljesítményű lámpa alatt a fényzselé?

Vettem egy 36W-os UV LED lámpát a 9W-os helyett. Bár nagyon jó volt a 9W-os, sokáig tartott a rétegek, bonder, fényzselé kottetese. Ma kipróbáltam az új 36W-os UV LED lámpám és négy perc kottetes után is ragacsos volt az utolsó lépésként felvitt fixalas mentes fény zselé, ami tökéletesen megköt a 9W-ossal két perc alatt. Nem értem mi lehet a baj. Más is volt már így?

szept. 11. 23:28  Privát üzenet  

A válasz
Pontosan milyen fényzselé ez?

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont szept. 12. 08:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Moonbasa Nails Top gel

# 2/2Időpont szept. 12. 13:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Törvényszerű hogy nagyobb lesz a mellbimbó a piercing után, amikor már meg is van gyógyulva? Hol csináltassam Pesten?
Ti hogy díszítitek a géllakkozott körmötoket a következővel?
Ti egy vagy kettő rétegben szoktátok felvinni a fény zselét, mikor géllakkoztok?
Valami ötlet amitől esetleg nagyobb lehet az ajkam/szám és tartós is?
Akik minden nap sminkelnek, mit szoktak nagyobb eseménykor változtatni?
Hol tudok venni olyan ezüstgyűrűt, ami félig kövekkel van középen kirakva és van rajta egy nagyobb kiálló "gyémánt" is?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!