Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok arról aki nem...

Mit gondoltok arról aki nem sminkeli magát azért mert természetesen szeretne kinézni?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam szépnek, de azt szeretném, hogyha valakinek megtetszene a külsőm, akkor ne az álarcom tetszen meg neki, hanem az ahogy valójában kinézek
2019. szept. 12. 23:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

Amig te vergodsz, hogy aki sminkel az "alarcot hord" (nem, dragam van kulonbseg smink es smink kozott is- ha valaki felrak egy szempilla spiralt meg egy ruzst az nem tudom neked hol alarc de az is smink)

Es magadat sajnaltatod addig mas aki sminkel pont lefossa, hogy te nem.

Ha nem erzed jol magad sminkkel ne sminkelj ilyen egyszeru, a kutyat se erdekli.

2019. szept. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Japanban bunkosag munkaba, allasinterjura menni minimalis smink nelkul. Ezzel megadjak a tiszteletet a munkaltatojuk, ugyfeleik, munkatarsaik, munkajuk fele. Erdemes ezen elgondolkodnod.

Egyebkent en azt gondolom, hogy a sminket is tudni kell viselni, meg kell tanulni mit szabad, mit nem es hogyan, hol. Peldaul azok a sminkek, amikre te gondolsz valoban nem hetkoznapokra valoak.

De ha belegondolsz, egy kis szempilla spiral, korrektor megis mennyit valtoztat az arcodon?

Osszefoglalva nincsen baj szerintem, hogy a termeszetessegre torekedsz, szellozik igy a borod, praktikusabb es sokaknak imponalhat is. Viszont hatrannyal indulsz sminkeles teren.

2019. szept. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Semmit. Nem érdekel, ha más semmit nem sminkel, az sem, ha bohócnak sminkeli magát. Az zavar, hogy ha lenéznek, mert hozzájuk képest sokat vagy keveset sminkelek.
2019. szept. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Természetesnek vallom magam, mègis szeretek sminkelni.

Színezett hidratàlót,ajakbalzsamot és szempillaspiràlt hasznàlok a mindennapokban. Éppen hogy kiemeli a kiemelendőt az arcomon,és elfedi azt ami nem előnyös rajtam.

Most akkor álarcot viselek énis?

Nem értem miért kell ilyen provokàlóan vergődni ezen a témàn.

Ha sminkelsz akkor sminkelsz, ha nem akkor nem. Senkit se érdekel.

2019. szept. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%

Engem zavar a smink, és nem vagyok japán, hogy megtiszteltetésnek vegyem ha valakin vakolat van. Sőt, becsapásnak érzem. Tudod milyen szirszar érzés felébredni egy vakolattal ideiglenesen "széppé" tett rusnyaság mellett?

Ha valaki nem sminkel, az nálam jópont. Azt jelenti, hogy ebben is őszinte. És organikus.

2019. szept. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Miss Endzsi ***** válasza:
60%
Én megadom a tiszteletet a napomnak azzal, hogy sminkelek. Ezzel együtt vagyok harmóniában. Az, hogy te nem vagy ezzel így, azt pont telibe*zarja mindenki.
2019. szept. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Furcsállom, mivel én kis sminkkel is természetesnek nézek ki, de sokkal jobban mint smink nélkül. Szerintem a karikás szemek és a pattanásos áll nem vonzó, persze ha bevásárolni leugrom, akkor nem érdekel, de pl. munkába sose tudnék smink nélkül menni. A szemöldököm színét erősítem meg, szempillaspirált használok és korrektort, és őszintén mondom, sok embernek fel se tűnik, a barátom sem szokta észrevenni a kevés sminket, tehát nem mondanám álarcnak. :D Elég végletes gondolat az, hogy aki sminkeli magát, az nem nézhet ki természetesen.
2019. szept. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudom miért kell ilyen bunkó stílusban válaszolni a kérdezőnek teljesen indokolatlanul? Jó nagy közönséges ribik lehettek! Ugyan ezt elmondhattátok volna kultúráltan is.


Kérdező: ne ezekre a proli nőkre hallgass! Én még olyan férfit nem hallottam, aki a sminkre szavazott volna, pláne a hétköznapokban. Teljesen jól gondolod, az a jó, ha egy férfinak úgy tetszel, amilyen valójában vagy! A természetesség a divat. Persze van egy smink trend, követi egy bizonyos réteg, de a többi nő smink nélkül rohangál, vagy minimál sminkben. Ismerősömnek most volt esküvője, az esküvő szervezőjük, megpróbálta rábeszélni valami felismerhetetlen vakolatra, de végül egy szál szempillaspirálban ballagott az oltárhoz, és gyönyörű volt! Meg persze nagyon szimpatikus.


30/N

2019. szept. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Itt a legfőbb problèma az, hogy a kérdező utálja és nem szereti magát. Jobban tennéd, ha önszeretettel és önbizalom építéssel foglalkoznál.

Egy pasid se lesz, hiába nem sminkeled magad, ha folyton az önbizalomhiányod miatt bizonygatniuk kell majd neked, hogy ők téged szeretnek, mert te ezt képtelen vagy megérteni.

2019. szept. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

A nők nagy része azért úgy sminkel, hogy az eredmény természetes legyen. Kevés sminkkel sokat nem lehet változtani a kinézeten. Én pl használok korektort a szemem alá mert nagyon vékony a bőr (teljesen nem tünteti el csak halványít rajta) és púdert mert a fényvédőtől csillog a fejem. Plusz szempilla liftingre járok, így spirált nem használok.

Nem nagy a különbség de az ember nyilván törekszik a jobb megjelenésre. Nekem ez olyan, hogy ha elmegyek valahova (mozi, színház, étterem, találkozó, stb) akkor oda normálisan felöltözöm és kisminkelem magam. Nem szakadt mackóban smink nélkül megyek csilligó arccal.

2019. szept. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!