Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúként mit ajánlatok hogy...

Fiúként mit ajánlatok hogy tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

A szemöldököm túl hosszú volt, vagyis olyan lefele íves, kiszedtem valamennyire, hogy egyenesítsem, de így meg rövid.

Ahol nincs szemöldök, ott nagyon meglászana gondolom ha rajzolt lenne, meg sminkelni nem akarok azért, vagy csak ha nem vehető észre.


2019. szept. 13. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

szerintem azonnal menj el egy kozmetikushoz, aki normálisan kiszedi neked, hogy ne tűnj melegnek!

Egy rövidebb szemöldök még mindig férfiasabb, mint egy odarajzolt, vagy tetovált. Nehogy belemenj ilyenbe. Vissza fog az nőni valamennyire. Gondold el, a nők is szedetik rendszeresen a szemöldöküket, vagyis havonta visszanő a szőr.

2019. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek, szerintem is menj kozmetikushoz.
2019. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikus.
2019. szept. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem rontottam el szerintem, mindegy várok akkor, csak kíváncsi voltam, azthittem van valami módja, ami még fiukent belefér.
2019. szept. 13. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!