Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Azok akiknek hegyes műkörme...

Azok akiknek hegyes műkörme van, hogyan tudják a feneküket alaposan kitörölni?

Figyelt kérdés

Amikor hosszú, hegyes műkörmöt látok akkor nekem mindig az jut eszembe hogy az a személy aki ilyet visel vajon hogy tudja alaposan kitörölni a popsiját.

Mert ugye mélyre nem ajánlatos menni különben felsérti a lyukat.

Ha sikerül akkor meg otta higiénia kérdése. Akkora köröm alá mennyi $z@r képes beragadni? Gondolom van aki folyton tisztítja is.



2019. szept. 13. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Erre már énis gondoltam. Sztem sem túl higgiénikus. Jó oké, h megmossa meg ilyenek, de akk meg tud bújni alatta a sok baci. :-D
2019. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem körömmel szokás kitörölni nálunk,nem tudom ti,hogy törlitek körömmel.😳
2019. szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Volt műkörmöm próbának, a se***ggem nem tudtam normálisan kitörölni, gépelni, de még a mobilt se simizni.

És rövid volt.



Egyébként a munkahelyemen egyenesen kiröhögtek(férfiak), amikor meglátták rajtam.

2019. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Nem körömmel szokás kitörölni nálunk,nem tudom ti,hogy törlitek körömmel.😳"



A körmeidet hova teszed amíg az újjaiddal a nyílás körül operálsz?

Mi van a nyíláson belül, ott nem kell kitörölni? Nem baj ha medve karmolásos lesz a bugyi egy melegebb nyári napon?

2019. szept. 13. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Ez komoly!? Pontosan ugyan úgy, egyébként meg wc papírt használunk, nem pedig a kezünket... jeez
2019. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"egyébként meg wc papírt használunk, nem pedig a kezünket... jeez"


Igaz, de hogy csinálod hogy a wc papír ne szakadjon át a körmeidtől amikor a nyílást tisztítod? Vagy az maradhat $z@ros?

2019. szept. 13. 21:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem az ujjam hegyeivel töröltem inkább kB az ujj középső részével és ha nagyon hosszú akkor kicsit máshogy tartom ilyen feszített formába. Egyébként nem élesek ezek a körmök a sajátom sokkal élesebb tehát a papírt nem szakítja át. Először furcsa de utána megszokod a részeddé válik. Nekem sokáig volt utána azt kellett megszokni hogy nincs. Nagyon hosszú csak 1szer 2szer de az is csak egy pár napig volt furcsa
2019. szept. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%

Volt műkörmöm màr, viszont nagyon gyengítette a körmöm,úgy hogy màr nincs.

Viszont van tapasztalatom róla.

Ahogy előttem is írtàk, nem a körömmel kell törölni... ennyi a varázslat.

Pont tegnap làttam egy frappàns kèpet erről.


[link]

2019. szept. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!