Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti havonta kb mennyit költötök...

Ti havonta kb mennyit költötök szépségápolásra?

Figyelt kérdés
2019. szept. 13. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen nálam nincs. Akkor veszek szappant, sampont, sprét, fogkrémet, mikor fogytán van. Nem sminkelek, nem lakkozom a körmömet.
2019. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Keveset. Mindent akkor veszek ha kifogy. Fogkrémet hármasával veszem így nem kell vele foglalkozni sokáig. A fogkefét is 3-5 csomagban veszem. Árat nem tudok. Fürödni és hajat mosni szappannal szoktam, havi 700Ft kb. Dezodort nagyjából havonta veszek kb 2000Ft. Alapozót és szempillaspirált használok napi szinten, kéthavonta kb 5000 a kettő (Maybelline v Rimmel). Ezen kívül csak Nivea kézkrémet és Labellot használok. Van körömlakkom, szemfestékem stb de olyan ritkán használom h évekig elég.

Kozmetikushoz, körmöshöz, fodrászhoz nem járok, nincs rá szükségem. Szőrteleníteni nem szoktam mert kb 3 éve voltam lézeres szőrtelenítésen és azóta nem kell hálistennek.

2019. szept. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Havonta átlagosan szerintem 10-15 000.-Ft-ot.

Sampon, balzsam, hajpakolás, tusfürdő, nivea szappan, arcmaszkok.

Ezeket minden hónapban megveszem.

Ezeken felül amit épp meglátok.

A tegnapi nap folyamán egy BH cosmetics "Brazilian" palettát vettem kb.6000 forintért, illetve új smink ecseteket. (Külföldön élek)

Sokszor bemegyek a drogériákba és képes vagyok akár órákig bent lenni, mindent átnézek. Így találtam meg életem legjobb hidratáló+primer krémjét. :)

23/N

2019. szept. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

15.000 ft: sampon, tüsfürdő, kézmosó, dezodor, fogkrém, egy olcsó parfüm, alapozó, szemceruza (nem használok el mindent egy hónap alatt)

4500 ft: teljes gyantázás deréktól lefelé.

5000 ft: kondi bérlet.

22L

2019. szept. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Kétévente szempillaspirál(csak a szempillám sminkelem, mást nem), havonta dezodorspray, szintén havonta sampon, szappan, tusfürdő és golyós dezodor is havonta.



20/nő

2019. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igazából így havonta konkrétan nem sokat. Mármint pl. sok olyan arcápoló termékem van, ami kb. 5 ezer forint. Viszont, 3-4 havonta veszek belőlük újat, mert akkor fogynak el.


Amiket gyakrabban szoktam venni, az átlagban szempillaspirál (2-3 ezres kategória, általában 1,5-2 havonta szoktam újat venni), korrektor (1-2 ezres kategória, 2-3 havonta), alapozó (2-3 ezres kategória, habár a legutóbbi bírta kb. 9 hónapot... szóval ezt ritkán veszek viszonylag), akkor néha ha kedvem támad veszek rúzst, van amikor 1-2 havonta veszek párat, átlagban 2-3 ezres árkategóriában.


Tusfürdő, balzsam, sampon... igazából az ilyenekből átlagban 1000 ft alatt maradok. Szóval igazából nincs olyan dolgom, amit fixen minden hónapban megveszek. Ha esetleg több dolgom fogy el egy hónapban, akkor szokott az úgy 6-7 ezerre kijönni.

2019. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Lássuk, mit veszek havonta... arctisztító kendő és tusfürdő... :D 1500 ft max.
2019. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Változó.

Sminkelni nem sminkelek, szappan, tusfürdő, hajsampon van.

Tehát van, hogy egy hónapban 0ft.

Parfümöt is használok rendszeresen, de most van belőle sok.

Tehát, lehet azt mondani szerintem, hogy egyik hónapban 0 ft, másikban 20ezerft. De van, hogy talán jó pár hónapig 0 forint(mert egy adott dologból, parfümből mondjuk több darab van és el akarom mindet használni).

2019. szept. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Havonta csak a tisztálkodó szereket kell vennem

Tusfürdő, sampon balzsam, szappan(kézműves szappan) ez kb 4000ft

Deót ált párban veszem Vichi, és kevés kell, jól bírja a meleget, nem fogy olyan gyorsan, valahol márciusban vettem.(6000ft)

Alapozó és smink paletta nem is tudom mikor vettem, év elején valahol, alig fogy, mert minimális kell belőle. Egyedül a primert kellett újra vennem, mert a gyerekek kinyomkodták a tubusból(5000ft volt cakkpakk)

Testápoló 3havonta kell 1500ft, parfümöt nem használok...

2019. szept. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kb: 20 - 25 000 ft- ot!
2019. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!