Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy tragus piercing mennyire...

Egy tragus piercing mennyire vészes?

Figyelt kérdés

Már van a fulemben egy helix ami egyáltalán nem fajt amikor szurattam..

Most egy tragust szeretnek..

Mennyire vészes amikor szúrják,és lehet utána meg később fulessel zenét hallgatni(és ha lehet akkor kb mennyi idő után)



2019. szept. 14. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vészes. Nyilván embere válogatja, de nekem talán annyira sem fájt, mint a helix, pedig az is semmi volt.

Utána egy darabig elég necces azon az oldalon a füles használata, ugyanis előbb nyilván hosszabb ékszert tesznek bele a szükségesnél az esetleges bedagadás miatt, de ha egyszer már a jó méretű ékszer van benne, akkor simán lehet vele a "bedugós" fajtát is használni vele.

2019. szept. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nekem a tragusszal sokkal kevesebb gondom volt, kb. egy hét után már tudtam rajt aludni és a fülhallgató sem zavart. Szeretem őket idő előtt kicserélni és ezt a helix rosszabbul tolerálta, több hónap után is begyulladt. A tragusszal egyszer sem volt probléma.
2019. okt. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lili0825 válasza:
Én tegnap csináltattam meg a tragus pc-t. Nem volt vészes, simán ki lehetett bírni! A szúras nem fajt annyira, max az ékszer behelyezése volt kellemetlen. A gyógyulásra nekem azt mondták kb 2-3 hónap mire begyógyul. Én belekaptam már párszor, ami eléggé fájt, de egyáltaltalán nem pokol. Zenét hallgatni fülessel elég sokáig nem lehet, amíg be nem gyógyul! Nagyon figyelj arra, nehogy piszkos kézzel érj hozzá, mert elfertőződhet!
2020. márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!