Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tudnám meggyőzni anyukamat?

Hogy tudnám meggyőzni anyukamat?

Figyelt kérdés
Egészen kicsi korom óta egy második lyukat szeretnék a fülemre.... Es egy időben engedte de nem volt időnk elmenni kozmetikushoz. Aztán most rá jött hogy nem engedi mert hogy 0 a fájdalom küszöböm. De nagyon sokan mondták hogy kicsit se faj. Kitudnam fizetni meg minden. Az hogy elmenjek titokban nem lehetseges mert messze van a kozmetikusom. Tudom nagyon hülyeség ez az egész de en nagyon szeretném. (nem beszélve arról hogy amugy neki is kettő lyuk van egy fülén) Minden barátnőmnek mar ki van lyukasztva. En mar jóval előttük akartam...

2019. szept. 14. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Próbálj meg rá avval hatni, hogy kibírod a fájdalmat, és mindenképp szeretnéd. Amúgy meg a fájdalomküszöb az most nagyon relatív. Mármint ha például a füllyukasztást összehasonlítod avval, hogy beütöd a kisujjadat az ágy sarkába... meg se közelítik egymást... Szóval én azt mondom, hogy a fülpiercingeknél kevés fájdalommentesebb dolog van. Pláne, hogy csak egy másodpercig tart. Mire feleszmélsz, mire elkezdene fájni, addigra vége is van. Vagy kérdezd meg anyukádat, hogy mi kellene ahhoz, hogy megengedje. Mármint, valahogy biztos lehet rá hatni.
2019. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!