Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfinek szemöldökceruza?

Férfinek szemöldökceruza?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok srác vagyok, sötét hajam van, de a szemöldöm picit világosabb és sajna ritka. Néha picit megszinezve és erőteljesebbé meg húzom ceruzával, szerintem jól áll és sokkal jobb az összképe az arcomnak. Nem vagyok meleg stb.. csak szeretek igényesen szépen kinézni ha lehet. Szeretek tetszeni magamnak. Viszont nem szeretném hogy ez nagyon látszódjon.. mármint a ceruza nyoma. Hogyan érdemes korrigálni? Főleg fénybe látszik picit. Próbáljam csak a szőrszálakat kívülről meghúzni ceruzával? És szerintetek nagyon gaz? Válaszokat köszi

2019. szept. 15. 00:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Bocs, de nagyon gaz...
2019. szept. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha ettől jobban érzed magad, nem gond. Próbàlj ki port, pomádét, zselét.. mindenkinek más jön be.

Én mondjuk nem tudok szemöldököt rajzolni, le a kalappal.

2019. szept. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Igen, szerintem is gáz.
2019. szept. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
51%
Totál feleslegesnek érzem. Egy férfinál ez nem tartozik bele az igényesség kategóriájába, szerintem.
2019. szept. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%
Gáz.
2019. szept. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Akkor élek világos ritka szemöldökkel, fekete haj mellé.. aminek minősíthetetlen megjelenése van. Csak azért, mert a 21.sz. -ban Magyarországon polgárpukkasztó. . .
2019. szept. 15. 10:34
 7/19 A kérdező kommentje:
Nyilván nem Barbi babásan van kihuzva... csak picikét megerősítve a színben :)
2019. szept. 15. 10:36
 8/19 anonim válasza:
67%
Húzd ki nyugodtan! A 21. század van, így akár fszt is rajzolhatsz a homlokodra :)
2019. szept. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Kereshetnél egy sminkest, aki tudna tanacsot adni, kipróbálni többféle megoldást (por, pomádé, egyebek), hogy neked melyik lenne a legtermészetesebb hatású.

Egyébként nem ciki, magadnak akarj megfelelni, ne másoknak.

2019. szept. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

8-as válaszoloknak:

Tehát ha valaki fiú létére úgy születik, hogy a szemöldöke vékonyabb és ritkás, sőt, színben sem mutatós, akkor élete végéig éljen úgy, mert ez dobta a gép? :)

2019. szept. 15. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!