Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érdemes neten/boltban venni...

Barbucso kérdése:

Érdemes neten/boltban venni műszempillát?

Figyelt kérdés
Adnak hozzá ragasztót is? Feltudnám tenni magamnak is? És ha már van műszempillám akkor is kell szempilla spirál?
2019. szept. 16. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem sehol sem érdemes. Borzasztó, hogy a média hatására miket csinálnak a nők. Elhitetik velük, hogy szép az a hatalmas, legyezőszerű műszempilla. Messziről lerí a természetellenesség. Nyilván ez csak az én véleményem és nem kötekedés gyanánt mondom. F.
2019. szept. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
70%
Amelyik szép, az szálanként van felrakva, pl a 3D, stb. Ezek a természetesek, persze ha olyam rakja, aki ért is hozzá. Nekem az nagyon bejön, ha van a páromnak. Azt magadnak nem tudod felrakni. 25f
2019. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van, amelyikhez van ragasztó. Van, amelyikhez külön kell venni. Alkalmakra jó, szép. De hétköznapra sok. Meg eleve nem folyamatos hordásra van tervezve.

A szálas, kozmetikus által feltett, pár hét után iszonyat ronda, ahogy nő le, azt állandóan tölteni, igazíttatni kell. Sok idő és pénz.

Spirálozni nem kell.

De szerintem egyszerű, ha veszel egy jó szempillaspirál alapot és arra szempillaspirál. Nem kell műszempilla. Max. tényleg egy-egy különleges alkalomra.

2019. szept. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És volt már valakinek mágneses műszempillája? Láttam egyszer neten hogy van olyan is
2019. szept. 16. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!