Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Karora szervizben elemcserét követően bepárásodott. Szervíz hibája vagy elmúlik?

Illetve a hátlapját eltudtam forgatni ujjal. Ugye ez sem normalis?

Keress kérdéseket hasonló témában: óra

szept. 17. 17:23  Privát üzenet  

A válaszok

A szervíz hibája!

Beázott...LEHET, hogy kuka!

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont szept. 17. 17:57 Privát üzenet
Elfelejtették visszarakni a tömítő szilikongumi gyűrűt.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont szept. 17. 19:17 Privát üzenet
Nekem is ezt csinaltak!!!! 14 ezer huf ert az Andrassyn az orex markaszerviz!!! Azota sajatkezuleg csereljuk az elemet az osszes orankba. Sose parasodnak be a 100-200 meteres vizsllo oraink!!!

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont szept. 18. 01:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bepárásodott a telefonom kamerájának lencséje mit kell tennem? Huawei mate 20 lite
Elso lampaburamon van egy repedes, beparsodott, es nem vilagit mar a xenon. Tonkremehetett valami, vagy csak meg kell varnom, hogy kiszaradjon?
Bele ejtettem a vízbe az iPhoneom, éstsó bepárásodott az első és a hátsó kamera + van egy vékony csík a telefon képernyőjén és nem adja a hangot. Mit csinálhatok vele?
Mit tegyek ha bepárásodott a telefonom kamerája?
Az órám számlapján lévő üveg bepárásodott. Szétszedni nem merem. Mit tegyek?
Mit tudok tenni ha az Emporio Armani órám bepárásodott belül?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!