Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SOS! Szeretnék rendelni Esteé...

SOS! Szeretnék rendelni Esteé Lauder Double Wear alapozót rendelni, de nem szeretnék mellélőni! Melyik szín lenne jó kb nekem?

Figyelt kérdés

Sajnos távol élek a várostól ahol lenne Douglas,és tudnának segíteni:(

Alapozókból ezeket az árnyalatokat használom:

Maybeline fit me 120

L'oreal true match 4N BEIGE

Maybeline super stay 40 Fawn

Catrice HD Liquid Coverage 40 Warm Beige.

A válaszokat köszönöm!



2019. szept. 18. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Douglas helyett inkább egy EL szaküzletbe kéne elmenni az biztosabb (sajnos saját tapasztalat)


Egyébként ha ezek az alapozók tényleg passzolnak a bőrszínedhez én a True Match-ból indulnék ki, szóval a 4N vagy 3N árnyalatok között keresgélnék.

Sajnos ennél jobban nem tudok neked segíteni, max annyit tanácsolhatok még, hogy nézegess neten képeket az árnyalatokról de ne a promo fotókat hanem a különböző swatchokat


Esetleg nézz szét mondjuk Krémmánián, hogy nincs-e ilyesmi árnyalat eladó, akkor pár ezret spórolnál

Vagy esetleg Glamour napokig nem várhat az alapozó vétel?

2019. szept. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még a notino-t érdemes lenne megnezni. A szín választásban a findation vagy milyen nevű oldalt tudnám javasolni. Ott kivalasztod a jelenleg használt alapozóid és megmutatja, hogy adott márkán belül melyik árnyalat lenne jó.
2019. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Findationt ajánlom én is!
2019. szept. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :*

Ezt az oldalt kerestem,az egyik videós említette még régebben egy videójában.!

2019. szept. 18. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!